SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bieganie a masa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 426

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 314 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2205
Siemka mordki, sluchajcie , trenuje od 2 tygodni na mase miesniowa, mam lekki tluszczyk na brzuchu lekkie Cycki xd chcialbym to zrzucic, wiem ze potrzebny jest trening aerobowy. Z treningiem tym nie mam problemow biegam 30 minut lajtowo, ale wiem ze bieganie nie jest pomocne przy budowaniu masy miesniowej z tego co wyczytalem na innych forach. Diete mam dopieta, ale wkurzaja mnie te cycki i brzuch. Wiec moje pytanie brzmi czy brzuch sam zejdzie z czasem stosujac diete i cwiczac tylko na silowni, czy musze robic aeroby. Jezeli musze czy to nie przeszkodzi w budowaniu masy miesniowej? jezeli tak to co proponujecie z tym brzuchem i cyckami.. bardzo prosze o pomoc

23lata, 183 cm wzrostu, 75 kg

Jezeli to nie ten dzial bardzo prosze moderatora o przeniesienie .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2705 Napisanych postów 50607 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 341299
wklej foto sylwetki, bo po opisie - brzuch i cycki nie koniecznie być może powinieneś masować, a zaprać się za "pełnowartościową" redukcję.

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile kalorii prz masie 90kg?

Następny temat

Zrzucenie fett a masa?

Fruzelina