SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bieganie a masa...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1386

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 40
Czy mogę robić tak, że biegam (przed śniadaniem) na ile mi starczy sił a później jem jakieś "białkowe" śniadanie i trenuje mase? Mam zamiar splita zrobić poniedziałek - środa - piątek. Biegać mam w dni nietreningowe czy we wszystkie?

Moim celem jest wyrobienie mięśni a także spalenie tłuszczu. To troche nie idzie w parze ale jak kaloryfer inaczej zrobić? ;)

Licze na odp. pzdr

//Wiem że były takie tematy, ale nie wyczytałem odpowiedzi, która rozwiałaby moje wątpliwości...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 358
To chyba najlepsze co można w tej sytuacji zrobić. Po wakacjach z powrotem +300 i wszystko masujemy... ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
wiesz z checia ci sie każdy postara rozwiać twoje watpliwości tylko daj nam szanse wypelnij ANKIETE W DZIALE bo ciezko odpowaidać nie znajac człowieka a tym bardziej nic o nim nie wiedzieć ANKIETA jest po to żeby nie tworzyła sie zbedna czateria i głupie dopytywanie wszystkiego POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 40
Płeć : Mężczyzna

Wiek : 15 lat

Waga : 60 kg

Wzrost : 175 cm

Cel treningowy : spalenie tłuszczu, przyrost mięśni

Staż treningowy na siłowni : brak? kiedyś ćwiczyłem ale tak pompki, brzuszki, drążek...

Uprawiane inne sporty : piłka nożna i chciałbym biegać...

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : sztanga, sztangielki, drążek

Dieta : wysokobiałkowa, dopiero będe układał

Przeciwskazania medyczne : brak

Zażywane suplementy : brak

Ostatnio przerabiany plan: brak planu, ćwiczenia sporadyczne

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach : nie wiem

Wiem, ankieta się nie przydała, za mało info...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
narazie bym proponował odpuścić sobie bieganie 60kg 175cm troche mało ważysz musisz nabrać masy miesniowej, żeby pozniej sobie rzezbić lub miec niezle wyeksponowana sylwetke musisz miec z czego
MUSISZ ZBUDOWAC MIESNIE

To troche nie idzie w parze ale jak kaloryfer inaczej zrobić? ;
widzisz jak go zrobić najpierw musisz wypracowac miesnie brzucha a odsłania sie je w najprostszy sposób DIETA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 40
Sugerujesz że sama dieta i trening mięśni wystarczy aby pozbyć się tłuszczu? Aeroby nie są potrzebne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
oczywiście że sa potzrebne ale nie jestem w stanie naraz wszystkiego ci napisać masz też własna głowe wiec czytaj i ucz sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
60kg na 175cm to wcale nie jest dużo , tak w sam raz . Ja polecam biegać czy to na redukcji czy na masie , najwyżej dodasz sobie kilka kalorii które spalisz do diety i będzie git . Kondycja zawsze się przyda :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Nie biegaj na czczo nigdy.

Zacznij odpowiednio jeść i ćwiczyć, aeroby zbędne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 358
to ja zadam pytanie tak od siebie... bo także jestem ciekaw odpowiedzi w tym temacie.

Jak powinna wyglądać dieta przy treningu na masę i ćwiczeniach na brzuch? Czy można potraktować to jako dietę redukcyjna (odejście od tłuszczy i węglowodanów - podobno pomaga w rzeźbieniu brzucha ) i wpieprzać po prostu zgodnie ze zbilansowanym średnim zapotrzebowaniem organizmu?
Ponadto moglibyście moglibyście wspomnieć coś o zbijaniu 'boczków'. Sporo się o tym naczytałem ale mam mętlik. Mam nie robić skośnych brzucha i dieta redukcyjną [tylko jak to pogodzić z treningiem na mase...] + bieganie? BF 15,25% a jednak boki trochę wystają (a może mi sie zdaje... )

Zmieniony przez - wiewzior w dniu 2011-05-13 17:49:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Jest tylko jedna rozsądna odpowiedź na twoje pytanie: Nie ma czegoś takiego jak miejscowe spalanie tluszczu.

Dieta na mase = dodatni bilans.
Dieta na redukcje = ujemny bilans.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 40
Moja waga jakoś myląca jest...

Moi kumple ważą więcej, a są chudsi...

Czytałem (właśnie na sfd) że biegać najlepiej na czczo, bo wtedy spala się odłożony tłuszcz, a nie to co przed chwilą zjedliśmy.


A z bieganiem to mi chodziło, czy to nie przeszkodzi w budowaniu masy. Podobno to wypłukuje białko z organizmu i mięśnie nie rosną, czy coś takiego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowo - odchudzający

Następny temat

Trening na masę + ćwiczenia KP

WHEY premium