SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bieganie - poprawa kondycji.

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 114
Witam. Chcialbym o cos spytac, mam nadzieje, ze mi pomozecie. Chodze na kick-boxing, chcialbym poprawic swoja kondycje. Macie i jezeli moglibyscie podeslac jakis plan treningowy? I jeszcze jedno pytanie, moze ten jest dobry? co o nim myslicie?

http://www.biegaj40minut.pl/

Dzieki i pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
Polecam http://bieganie.pl/?cat=19 

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 114
tez to widzialem ale wlasnie sie zastanawialem :) ktory bylby najlepszy na poprawe kondycji? i od ktorego powinienem zaczac? moze durne pytanie, ale jestem "zielony" hehe :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4469
Jeżeli jesteś zielony to ci kondycję ten poprawi co jest więcej biegania(tylko nie przesadzaj). Dorzuć jako dodatek siłę biegową albo jakiś interwał raz w tygodniu i powinno być ok. POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
sila biegowa tez jest najwazniejsza to co pisał Draceus.. Przyklad siły biegowej: 30 minut truchtu potem 15` rozgrzewka potem skip A, C, podskok zmienny 30m 3serie i przebiezki 2x 60m potem 6serie 80m górka skip A powrot podskok zmienny powrot przebiezki powrot i przerwa 3` i tak dalej... a na koniec 8x 1min przerwy 3`

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 114
aha, dzieki wielkie :) ile razy trenowac w tygodniu? 3?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4469
W tej porze roku to tak i dorzuć siłkę(piszę w ten sposób bo nie wiem jak u ciebie z pogodą, ale u mnie jest masakra i nie moge za bardzo sobie do przodu układać treningu). Jak pogoda się poprawi to spokojnie 5 razy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 114
no nawet cieplo jest :) do biegania mysle, ze jest okej. Nie bardzo moge teraz silke dorzucic.. jedynie co to pompki/podciaganie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4469
No tak ale siłowy to nie tylko pompki i podciąganie. Przecież są jeszcze brzuszki przysiady itd. Poczytaj inne podobne tematy wyczerpane jakis czas temu trochę będziesz mądrzejszy od tego. Nikt od razu pojął całej wiedzy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 114
no dobra, to na tyle hehe. Dzieki wielkie, pozdrowka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
i pilki lekarskie na materace cwiczenia... Powodzenia !!!

moderator sprinterek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

piłka ręczna plan treningowy

Następny temat

bieganie+pływanie

Wiecej