SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bieganie - masa ciała

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 211 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5731
Na początku pragne przeprosić że piszę w dziale dla niezarejestrowanych.

A więc tak :

Chciałbym zacząc biegać 2/3 razy w tygodniu aby stracić nieco tłuszczu z brzucha. Mam 175 cm wzrostu i 72 kg wag. Cwicze na siłowni planem 4 dniowym od 6 miesiecy. i dorzucam 3/4 razy w tygodniu ćwiczenia na brzuch. Moim celem jest nie to że wyrzeźbic miesnie brzucha jakos super tylko zeby bylo widac krateczke mniejw wiecej do lipca szóstka weidera trwa 42 dni wiec mysle ze to mozliwe. Brzuch robie juz okolo 3tygodni i znacznie mi stwardniał. A więc wracając do tego biegania chciałbym biegac 2/3 razy w tygodniu aby spalic nieco tkanki tluszczowej i wyrobic kondycje przy czym nie chciałbym tracić swojej masy ponizej 70 kg.
Proszę o podanie co mógłbym jeść aby tluszczyk spalil sie na brzuszku i jako tako zeby tą krateczke na brzuchu bylo widac.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
A6W to lipny trening więc go nie rób.

Rób interwały, biegaj zmiennym tempem, skacz w biegu.

Dietę sam musisz ułożyć, chyba, że komuś za to zapłacisz..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5847
poleciłbym skakankę. a co do a6w do wzmocni twoje mięśnie ale tłuszczu za wiele nie spala. bieganie jest ok. możesz jeszcze pływać

Pomogłem? to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 211 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5731
a czy przy treningu masowym i bieganiu miesnie beda sie nadal powiekszaly czy beda stały w miejscu ?>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5847
będą się powiększać ale z dnia na dzień tego nie zauważysz

Pomogłem? to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
Powiększają się. Wystarczy kombinować z BTW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

boldenon

Następny temat

metody na wystające żyły

WHEY premium