SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bieganie

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22
Co jeść przed i po bieganiu albo rowerku ? Ogolnie około treningu aerobowego ? To samo jakbym ćwiczył na wytrzymałość ? bo tak własnie robie w pon i sobote wytrzymalość na siłowni a wtorek i piatek bieganie. Jeść normalnie trening przedtreningowy i potreningowy ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
normalny posiłek. Wiadomo, że nie pójdziesz od razu biegać po posiłku. Zjedz jakiś normalny posiłek, może być przed-treningowy jeśli chcesz - bd. miał więcej węgli i po 1-1,5h idź pobiegać. Po treningu zjedz też normalny posiłek z tym, że staraj się szczególnie dostarczyć dużo węglowodanów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22
Właśnie mam jeść duzo węglowodanów po treningu jeśli jestem na redukcji ? Bo słyszałem nawet że nie powinno się wogóle jeść żeby się lepiej tłuszcz spalał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz konkretnie wyliczoną dietę?
Jeśli jesteś na redukcji to tak, węgli nie je się dużo ale po treningu są one ważne ze względu na uzupełnienie zapasu glikogenu w mięśniach.
Dodatkowo polecałbym Ci robić jeszcze jakieś interwały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22
Robie tak poniedziałek,sobota trening ywtrzymalosciowy na siłowni ,wtorek ,piatek mam trening kosza i w niedziele i może piątek chce biegać [moge te interwały] wyliczoną diete mam 2900kalorii waze 84 przy 175 cm wiec 168 białka i teraz nie wiem czy 84 tłuszczu i teraz nie wiem czy ma byc 248 węgli ? czy je zmiejszyć tak prawie do poziomu diety low carb ? I starczy przed treningiem 60g ryżu brązowego i po treningu 40 plus jakos kurczak z 80g ? Bo najważniejsze są posiłki okołotreningowe a reszte po prostu powinienem ograniczać węgle tak ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzeźba i siła po przerwie

Następny temat

Nabranie masy/treningi

WHEY premium