SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bieganie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2011

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Czy podczas biegania mozna zrzucic maciusia vel. korbola? Slyszalem o metodzie biegania z mocno przylegajaca do brzucha folia (taka folia do utrzymywania swiezosci zywnosci). Moj problem polega na tym, ze jestem chudy na calym ciele, ale macius, choc niewielki, to jednak wyglada smiesznie przy reszcie wysportowanych czesci ciala. Jak sie tego gnojka pozbyc - lepiej biegac czy lepiej katowac sie "brzuszkami". Poradzcie!! Please!!!

Zyj w harmonii ze swiatem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
Bieganie to dobra forma aerobow. Nie zapomnij o diecie.
Nie ma dowodow na miejscowe spalanie tluszczu wiec ta folia moze nic nie dac.

______
Kawosz
____________________________
Doradca w Odżywianiu

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Polecam ciągłe wciąganie brzucha. Na początku niezbyt przyjemne, ale po pewnym czasie mięśnie same się przyzwyczajają do tego, a brzuch wygląda znacznie lepiej.

Pozdrawiam i do usłyszenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Dzieki za porady! Z tym wciaganiem brzucha to fakt, stosuje
Niemniej tak jak latwo trace na wadze na calym ciele, gdy duzo trenuje (gralem kiedys zawodowo w tenisa, teraz juz tylko amatorsko, ale czesto; no i biegam dziennie 6-8km, cwicze brzuszki, czasami silownia) to za nic w swiecie w tym tempie nie zrzucam brzuszka. Troche to glupie, bo wszyscy uwazaja mnie za chudzielca (bo nie widza mnie bez koszulki, ale raczej wstyd mi pokazywac brzuch np. na plazy, bez wciagania. Czy to logiczne, gdy latwo mi budowac rzezbe na wszystkie czesci ciala, a z brzuchem to nie idzie? Kiedys przez 3 miesiace, dzien w dzien cwiczylem godzine (z przerwami) "brzuszki", wychodzilo tego z 500 powtorzen, jadlem juz jak panienka szykujaca sie do pokazu na wybiegu a efektow nie bylo widac. Chudlem na calym ciele, ale nie tam gdzie chcialem. Zaczalem wygladac juz raczej niezdrowo wiec sobie odpuscilem takie drastyczne zabiegi.
Dlatego ponawiam pytanie do Was drodzy spece. JAK NAJSZYBCIEJ lub JAK NAJSKUTECZNIEJ pozbyc sie brzucha??? Poradzcie prosze!

Zyj w harmonii ze swiatem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sprubój może trochę "kobiecych" zabiegów kosmetycznych, tj. peeling, masaż(szczypanie skóry), działanie termiczne(masaż kostkami lodu). Wszystko to poprawia krążenie w naczyńkach włosowatych pod skórą.

Pozdrawiam i do usłyszenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 249 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4249
najlatwiejszym sposobem jest biegac sam o tym przekonalem bo na tak to robilem okolo 500 powtorzen i miesnie brzucha mi sie wyrabialy ale tluszcz zostawal zwlaszca na na bocznych miesniach brzucha, z ta folja to nie taka zla sprawa mozesz czasem sobei zalozyc tyle ze nie zawsze, bo to nei zdorwe dla organizmu skora tez oddcha ale da ci to napewno cos , wiec tylko biegac i biegac i robic brzuszki , tyle ze przy bieganiu nie spalasz tylko tluscz ale i miesnie sie spalaja


:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

maska

Następny temat

pytanie dot. wagi

WHEY premium