SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bieg-sztafeta 10x1000m

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 477

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28
Witam serdecznie :)
Chcialbym prosic o jakies ostatnie rady przed biegiem sztafetowym 10x1000m. Moj czas to 3m52s. (tak wiem, nienajlepszy)
Trener wystawił mnie na pierwszą zmiane. Mam dobry finisz, nawet po długim biegu, na tzw. "ostatkach sił".
wiec jaka taktyke objac?
dziekuje za wszystkie wskazowki :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Pogadaj z trenerem jaką taktykę masz wybrać.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
dokladnie, to trener ktory wyznaczyl Cie w biegu powinien przekazac Ci takie informacje

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
dziwne w takim przypadku gdzie masz trenera że te pytanie się to w ogóle pojawiło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Ja tylko sie zapytam 3m52s na 1km i biegniesz 1 zmianę? Troszkę to dziwne ale polecam 30 minut przed biegiem zjeść sobie bułke z bananem np. Dodatkowo rozłóż siły równomiernie, a ostatni odcinek daj z siebie tyle ile mozesz. Tutaj nie ma jakiejś logiki. Nie na tym poziomie jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470098
Wynik średni więc pewnie za to jakieś międzyszkolne zawody a lepsi lecą na późniejszych zmianach chyba że ogólnie średni poziom w szkole to może puścił Cie jako czarnego konia skoro nie trenujesz tych dystansow na codzień to nie rozkminiaj, wyślij się, zjedz coś pożywnego ale nie obciążającego zbytnio żołądka i biegnij swoje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozklad btw

Następny temat

Trening+ cardio do oceny :)

WHEY premium