SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bieg na 1000 metrow i 50 metrow

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 247
Witam pisze poniewaz prosilbym o rade. od jakis 2 tygodni biegam codziennie z samego rana lub wieczorem jade na rowerze na bierznie pierwsze co robie od 5-7 okrazen truchtem przy czym ostatnie kolo daje z siebie wszytsko odpoczywam i biegne 3-4 razy okolo 70 metrow na maxa pozniej znowu odpoczywam a nastepnie biegne tak jak na poczatku od 5-7 koloek. Mam 21 lat 185cm i 73kg wagi i uwazam mocne nogi. Przejdzmy do rzeczy moim celem jest osiagniecie czasu ponizej 3 minuty na dysatnsie 1000 metrow i jak najkrotszego czasu na 50 metrow. Pytanie brzmi czy jest to dobry trening czy nie za czesto i czy dobrze, dzisiaj troche lydki mnie bolaly ale rozciagalem meisnie wiec mam nadzieje ze jutro przejdzie. Ogolnie uwazam ze wczesniej prowadzilem dosyc aktywne zycie oprocz nadmiernego picia alkoholu i palenia. Uprawialem i uprawiam mase sportow amatorsko pilka nozna kosz osiedlowy snowboard basen rower itp Od 3 tygodni nie pale niczego w moich plucach nie bylo zadnego dymu choc od 6 lat intensywnie palilem. Zalezy mi na tym bardzo bo chce sie dostac do skzoly nie mierzylem czasu ale rok temu nie trenowalem i palilem i mialem czas 3.20 na 1000. Najwieksza uwage chcialbym zwrocic na bieg na 50 metrow jak sie do niego przygotowac zeby byl jak najlepszy czas kupilem nawet buty z kolcami na bierznie. Jakas dieta? duzo jem ostatnio bo nie pale. Bede bardzo wdzieczny za wsyztskie uwagi i wskazowki i przepraszam jesli cos nie tak napsialem i prosze o wyrozumialosc zadko mialem kontakt z forum.

trening czyni mistrza

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 247
no to gratulacje co by sie nie dzialo mozemy byc z siebie dumni takie miejsca na 700 osob to jest cos teraz tylko badania i jazda ;] daj mi jakis kontakt do ciebie gg np ?

trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 247
P.S zostal mi jeszce okragly miesiac ile dni przed egzaminami powinieniem zaprzestac trening ??

trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13317
treningi tak zaprzestań tydzień przed egzaminam radził bym ci kupić jakaś odżywkę energetyzującą np nox pump saszetka kosztuje 7 zł jedna saszetka wystarczy przed egzaminem lub treningiem

[][][]------[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 183 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9346
Będziesz startował w Krk?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 247
tak juz 3 raz ale w tym roku przylozylem wszelakich staran w porownaniu do poprzednich lat a Ty ? :>

trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 183 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9346
Ja też krk, ale pierwszy raz to do zobaczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 247
ok do zobaczenia a powie mi ktos jak mam trenowac i co robic zeby przebiec jak najszybciej 50 metrow ? jakies wsakzowki ? pomozcie prosze bo to dla mnie wazne

trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1631 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24672
adriano 14-ten nox pump ma mu dac pobudzenia przed egzaminem ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 183 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9346
I jak Peter dostałeś się?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 247
tak, numer startowy 668 22 miejsce a Ty ?

trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 183 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9346
Haha biegałes ze mną chyba cie kojaze. Ja numer 659 3 miejsce.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czego należy się wystrzegać

Następny temat

Dieta redukcyjna do sprawdzenia

WHEY premium