SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bicie w tyłek

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1308

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 2 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 675
Witam, jestem po 3 strzale cypio 300mg e5d. I powiem tak 1 strzał wyszedł spoko 3 dni lekkiego bólu ale coś typu jak zakwas zupełnie nie przeszkadzał, natomiast drugi strzał zupełnie amatorski przez to że był to lewy poślad i dość przy odciąganiu tłoczka potrząsłem igłą no i jest mała kulka na tyłku która już się utrzymuje 6 dzień i dalej przy dotyku boli a tak to nie przeszkadza poza siadaniem, 3 strzał w prawy poślad elegancko też lekki zakwas jakby.

Teraz pytanie, czy mogę 4 strzał w lewy poślad wbić tak z 4cm niżej od tamtego ? będzie to bardziej środkowa lewa strona tyłka a nie tak jak powinno być czyli górna lewa czy lepiej dać tyłkowi odpocząć i walnąć w udo ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 2 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 675
Wbijam 0.6 romed. Ogólnie ostatnie wbicie w lewy tyłek obyło się bez bólu nawet na następny dzień, uderzyłem troche niżej niż jak jest na wszystkich poradnikach i bardziej od zewnętrznej strony i polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94300 Napisanych postów 364226 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668484
W miesien ktory boli/jest stan zapalny nie bij

Jeśli miesien po iluś tam inj dalej będzie plątał figle zmień firmę bo cos ci nie leży


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2021-08-26 09:50:14
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 25 Wiek 40 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 410
Najlepiej na zmianę raz lewy raz prawy. Ale jak walisz tylko cypio. To znajdź sobie wygodniejsze miejsce. Np naramienne. A tak to jak wyżej kolega napisał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18448 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205527
Jak wystepuje bol i obrzek po iniekcji w posladek to po strzale w udo bedziesz kulal przez kilka dni...
2

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 2 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 675
To co w takim razie zostaje panowie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Musisz popracować nad technika wykonywania iniekcji


Zmieniony przez - e-lite w dniu 2021-08-26 22:04:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 2 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 675
Lodzianin1 dzięki za odpowiedź.
Ale bardziej u mnie jest tak że w lewy ostatni strzał szedł 8 dni temu, już ból puścił guz tak samo, za 2 dni mam strzał myslisz że mogę uderzyć tak z 3-4cm od ostatniego strzała w ten poślad? W prawym 3 dni lekkiego bólu w miejscu iniekcji i puszcza. W udo nie chce jakoś bić, jeśli nie zostanie bark.

A jestem w 100% pewny że ten guz od ruszania igłą, wbiłem zbyt bardzo na środku tyłka i dopiero po wkuciu zobaczyłem że ledwo dam rade odciągnąć tłoczek.



Zmieniony przez - claudbase w dniu 2021-08-27 17:38:26

Zmieniony przez - claudbase w dniu 2021-08-27 17:40:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18448 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205527
Wbij w ten lewy poslad tylko tak jak piszesz kilka cm od miejsca ostatniej iniekcji

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94300 Napisanych postów 364226 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668484
od poruszania igłą nie było by aż takich problemów
jak napisałem dwie kwestie ,miesien musi się przyzwyczaic do bicia
sprawa 2 tobie nie leży coś w tej firmie i bedzie ew potrzeba zmiana
bicie w bark przy takich jazdach to sredni pomysł
ja kazdy nowy flakon 1 lotka idzie w pośladek
już dużo widziałem w zyciu i wiem ze jak ciete to lepiej tyłek nić barki czy nogi

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18448 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205527
lodzianin1
....
już dużo widziałem w zyciu i wiem ze jak ciete to lepiej tyłek nić barki czy nogi


Prawda sam raz doswiadczylem nic przyjemnego

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 2 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 675
Aleks lodzianin1 dzieki wielkie za rady pozdrowki ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zbicie prolaktyny oraz estradiolu do odbloku

Następny temat

Środki na regenerację ścięgien i stawów

WHEY premium