SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biceps-słabo idzie.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14012
Nie wiem co jest z moim bickiem, po treningu na pompie prawie wogule się nie powiększa, rosnąć też prawie nic .
Mój trening jakiego używałem kiedys
Uginanie sztangi 4sx10
Uginanie hantli młotki 4x15 (z supinacją)
Od 2 miesięcy zacząłem ćwiczyc tak:
Uginanie młotki siedząc 4sx15
Uginanie młotki z supinacją na ławce skośnej 4sx10
Ugiananie o kolano 2sx15
Z tym że czasem mixowałem oba treningi np.Uginanie sztangi+młotki na skośnej.Więc może w tym problem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
zacznijmy od tego, ze sam plan ktorym trenujesz jest niezbyt dobry- przynajmniej nie nadaje sie na długo...

jedno ćwiczenie w niezbyt dużej ilości powt- tempo normalne- i zapewne rodzaj cięzkiego dośc uginania ze sztangą -ew. podciaganie na drążku w wersji na biceps; 4-5s 6-8p

potem jakieś juz bardziej izolowane- np. uginanie ramion na skosnej laweczce- też w miarę słuszny ciężar, 3-4s 8-10powt.

na koniec izolowane z wieksza ilościa powt. -2-3s 12-15

a na 21-ki bym poczekał, bo tak naprawde zbyt dużo ćwiczyłes z małymi cięzarami a duża ilościa powt.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2011-02-25 20:11:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 359 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4035
Witam mam pytanie czy na pewno wykonujesz te cwiczenia dobrze technicznie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 655 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6970
Jak wygląda sprawa diety ? bo w większości przypadków to ona jest powodem stagnacji.

Pierd*l system, lecz rób to stylowo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...jakos niejasno piszesz- na treningu masz pompę[czy nie?]
mięsien nie rosnie -to juz wiem, a inne grupy?


Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2011-02-24 17:06:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Jw, a reszta mięśni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14012
Reszta idzie, a biceps jakoś nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Ankieta by się przydała-no i ogólny zarys treningu(tj. rozkład tygodniowy)

Jeżeli rzeczywiście reszta idzie-dieta można by w takim bądź razie wykluczyć.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Nie rośnie obwód ramiona czy sam biceps? Bo jeżeli dieta jest dobra i rośniesz cały prócz ramion to błąd leży w technice, ewentualnie w połączeniu grup ale tak to można gdybać... Mało info.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Zwiększ ciężary zmniejsz ilosc powtorzen, a ile razy w tygodniu je trenujesz?

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2011-02-24 19:26:07

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14012
Split 4 dniowy. Rozkład taki:
Pon:Plecy
Wt:Klatka+Triceps
Sr:Wolne
Czw:Nogi
Pia:Barki+bic
A jeśli chodzi o wzrost, to po pierwszym cyklu na początku wakacji i powrocie na siłke poszedł +2cm i od tego czasu ani drgnął.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 359 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4035
Ja zawsze jak mam zastoj w bicepsie to robie 21-ki zawsze pomaga
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zejście z ciężarem do zmęczenia mięśni. Opinie

Następny temat

Trening do oceny.

WHEY premium