SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biceps-kłopot

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1776

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9853
Witam.Mam problem z bicepsem ( lewym ) Jest o 7-8 mm mniejszy od prawego :(Wydaje mi sie,ze to od tego jak zaczynalem z silownia 2-3 lata temu niby nic ale jednak cwiczylem biceps bylek jak wtedy ale trening byl ...Teraz oczywiscie juz cwicze normalnie ten sam ciezar , ilosc powtorzen itd...7-8 mm wydaje mi sie ze to duza roznica , da sie to jakos skorygowac jeszcze ?? Prosze o pomoc i pozdrawiam

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 65

Wzrost: 175

Cel treningowy: Masa

Staż treningowy na słowni: 4-5 miesiecy

Uprawiane inne sporty: BJJ/MMA

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): ławeczka regulowana,sztangielki,sztanga,drazek

Dieta: Jest

Przeciwskaznania medyczne: -

Zażywane suplementy: -

"Wstan i Walcz"-Marek Piotrowski

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13290
kolego masz dysproporcję każdy to ma (prawie każdy)
to normalne że któryś bic jest większy
ćwicz dalej a za jakiś czas to się wyrówna

życie to nie bajka, nie posmera cię po jajkach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
7-8mm to 'normalna' różnica, nie masz się czym przejmować.
u mnie różnica w udzie to koło 1 cm, bo akurat łapy mam podobne. I się nie przejmuję . Jeżeli różnica się nie powiększa, to nie rób nic. Ewentualnie, dostosuj ciężar do słabszej ręki, i ćwicz nią jako pierwszą (np. jeśli robisz uginanie hantla o nogę na biceps, to zawsze zaczynaj od słabszej ręki, itd).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
nie martw sie ja mam roznice 1cm i sie nie przejmuje trzeba dalej cwiczyc a samo sie to jakos wyrowna po jakims czasie

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 686 Wiek 25 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13482
co do "dysproporcji " to maly problem nei masz sie czym przejmowac jak juz bedizesz wielkim kabanem to sie wyrówna:p heh ale jedno mnei zastanwia jak zaczynales z silownia jakeis 2-3 lata temu a teraz masz 16 ?:o to w wieku 13 lat juz na silownie poginales? wow...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9853
Dzieki za wszystkie odp panowie:) Nie poginalem po prostu tak z nudow machalem , maly bylem , zero pojecia o silce, a napisalem to zeby uwzglednic wczesniejszy trening po prostu.Dzieki jeszcze raz pozdrawiam

"Wstan i Walcz"-Marek Piotrowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2055
Nikt nie jest symetryczny :> Jak to kiedyś napisał ktoś na forum
"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym ..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9853
Czytalem to dobry cytat:) Dzieki za pomoc pozdro

"Wstan i Walcz"-Marek Piotrowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 641 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5376
ja mam wieksza dysproporcje i to olewam :) proponuje zrobic to co ja xD jak bicepsy duze beda to te twoje 7 mm to niezauwazalna roznica doprawdy:)

Walcze do ostatniego tchu, każde powtórzenie dla mnie kwestią bytu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4156
No i ja mam 1cm różnicy niema sie czym przejmować ;) pewnie prawie każdy to ma.

_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja miałem prawą rękę większą o 2cm od lewej ale wszystko się wyrównało z czasem, i teraz są równe na lewą rękę zastosowałem ciężar o 1kg większy(dobrze bo lewa słabsza była a tera równe) i około gdzieś pół roku wyrównały się,ale też byłem na cyklu.A więc nie ma co się martwić wszystko się unormuje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wyciskanie sztangi z klatki - jak to wygląda?>

Następny temat

Jakie ćwiczenia na ławce??

WHEY premium