SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biceps dzień w dzień...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12303

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy można ćwiczyć biceps codziennie? 2-3 ćwiczeń po 3 serie?
Od pewnego czasu tak robię i za bardzo nie widze postępów...
Ale mam poważne wątpliwości, czy raz w tygodniu trening wystarczy...
Jak to jest?
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ << przeczytaj tam sie dowiesz
a wogule takie pytania to chyba do innego działu >> https://www.sfd.pl/forum_114/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
To normalne ze nie widzisz żadnych postępów bo tak sie nie ćwiczy. Jesli zależy ci na masie - 1 porządny trening w tyg. a jeżeli na rzeźbie 2 razy w tygodniu

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki chłopaki! jeszcze jedno pytanie...
przy ugiananiu ramion podchwytem stosuje ciężar 40 kg przy mojej wadze 78 kg. czy taki ciężar jest dobry, czy może lepiej go zwiększyć albo zmniejszyć? właściel siłowni mówił mi, że przy treningu na masę muszę podnosić min. połowę swojej wagi... Prawda? Jak Wy ćwiczycie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
odświeżam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
GLUPOTA Z TA POLOWA CIEZARU CIALA!!!!ciezar dbierasz tak aby w seriach wykonac zalozona liczbe powtorzen na przykład tak 12 - 10 - 8 - 6!!!niewazne czy uzywasz 40 kg czy 60kg bo liczy sie ciezar z ktorym technicznie i poprawnie wykonasz cwiczenie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84035
Zmień siłownie, albo właściciela
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
Ja cwicze 2x w tygodniu bicek.
1 dzien hard na maxa, w inny lekko 2 cwiczonka lajcikowie po 3 serie srednim ciezarem.
To maly miesien co oznacza ze sie szybciej regneruje ale tez szybko mozna go zakatowac

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
emenems przyznaj sie że nie czytałeś atlasu ćwiczeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23953
nie codziennie..booze...

1 w tyg wystarczy, a jesli wciąz Ci mało, zainteresuj sie HST tam znajdziesz odpowiedz

co do uginania - dobór ciezarów to sprawa indywidualna. Jakie pół wagi ciała???? to zalezy od Twojego planu, ale weź taki ciezar, zeby móc wykonac załozoną ilosc powtórzen. na mase trzeba cwiczyc duzymi ciezaramie - czyli takimi, które są duze dla nas - i umozliwiają nam wykonanie załozonej liczby powtórzen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781


Jak ja kocham ten dział

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w planie treningowym

Następny temat

Prostownik - ile powtórzeń ?

WHEY premium