SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biceps - Głowa Krótka! Gdzie ona jest ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
Cóz to co napisał puma , wprawilo mnie w oslupienie, i wydaje mi się ze się szajelu najadł :P.
Bo z waskiej ozycji lokci wynika szeroki chwyt.... No chyba ze ktos robi uginanie szerokim chwytem z szerokim rozstawem lokci, mimo wszystko dla mnie to misz masz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Nie nie, ja tam go rozumiem
Welwetco, nie chodzi o to przy jakim rozstawie łokcie łatwiej Ci będzie zrobić daną szerokość chwytu O.o

To chyba jasne:
1# Im szerszy uchwyt dłoni na sztandze tym większy angaż głowy wewnętrznej i vice versa
2# Im węższy rozstaw łokci, tym większy angaż głowy zewnętrznej (i vice versa zapewne)

Tak więc uginanie z łokciami szeroko z chwytem szerokim to chyba tak jakby dodatkowy angaż na głowę krótką ze względu na szerokosć uchwytu, oraz na szerokość łokci (aczkolwiek nie wiem czy w tym wypadku to tak samo będzie działało - ja praktycznie zawsze robiłem uginanie z łokciami po bokach, tak jak w tej "pozycji standardowej", i wtedy możecie mi wierzyć - działa. Innych wariantów nie próbowałem)

Jodełko czemu z wąskiej pozycji łokci wynika szeroki chwyt? Chyba, że pisząc "wąska" pozycja masz na myśli łokieć przy łokciu dosłownie Ale wtedy dałoby radę zrobić średni chwyt (dłoń przy dłoni). No, ewentualnie chyba dla hardcorowców przedramiona na krzyż i tak uginać Ciekawe, czy by działało
1

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o ocene planu na mase

Następny temat

5x5

WHEY premium