SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bialko serwatkowe

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1666

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Witam,
Poszukalem troche na forum informacji, lecz nie znalazlem dokladnie tego, czego szukalem. Mianowicie chce zakupic bialko serwatkowe (stosuje na noc zamiast twarogu (w roznych postaciach), ktorym sie przejadlem). Zakupilem od kumpla troche Ostrowi truskawkowej (z woda smakuje jak plastikowa truskawka wypchana proszkiem o smaku proszku , z mlekiem da rade jakos wypic), no ale nie jest zbyt dobra. I oto rodzi sie prosba, czy polecacie jakies lepsze bialko (z wlasnych doswiadczen), wiadomo troche drozsze, ale bez przesady? Jakies sugestie, podpowiedzi? Moze wystarczy dolozyc "pare zloty" na kilogramie, a smak sie polepszy... :]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Mniej chodzilo mi o to co jesc przed snem, a wiecej czy jakies bialko jest lepsze w smaku od ostrowi? Moze te z Vitafit'u?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
do jakiej ceny chcesz to białko i ile chcesz go brać bo można na wiele sposobów i za różą kase - dokładniej

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
30-40g na noc, zamiast twarogu, ktory nie tak dawno wcinalem. Smak lepszy od Ostrowi, cena: wiadomo, jak najmniej xd Ale spodziewam sie z 10-15zl wiecej od ostrowi - smak pewnie kosztuje (wiadomo im mniej tym lepiej).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
W takim razie, Vitafit będzie bardzo trafnym wyborem.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ja osobiscie ostatnio stosuje kurczka, lub rybe z warzywami gotowanymi na parze i sosem czosnkowym, tak na 60 - 90 min przed spaniem - polecam,

wczesniej też wiejski z pomidorem, szczypiorem i ogorkiem, ale sie znudzil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Co do tych serkow, to ich mam na razie dosc, kurczaka (w mom przypadku indyka... tanio dostepny xd) nie bede wcinal 3x dziennie . Poszukuje tylko bialka w smaku lepszego od tej Ostrowii, to wszystko, jesli nie ma innych propozycji, to wyprobuje tego Vitafit'a.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
mi vitafit smakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 371 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4002
Też mam VitaFit Vanilie i bardzo dobra w smaku (przy 40gr)

Hardcoreteam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobre dawkowanie? Oceńcie.

Następny temat

Olimp HMB 90 tabletek!

WHEY premium