SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bialko dla cwiczacego 1.5 roku

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1388
Witam, chciałbym zaczac troche przed wakacjami złapać kaloryfera a mam miesnie lecz przykrywa ja nie wielki brzuch. Nie jest on duzy lecz chyba musze schudnac troszke . Zalezy mi na tym brzuchu ale nie chce gubic w ten sposob innych miesni. Bialko redukcyjne jakies ? I co do stosowania bialka czy jezeli mam dajmy na to 750gr bialka to musze dziennie spozywac te 50 ? Wtedy to starczy mi na 2 tygodnie tylko, nie mozna stosowac mniej ? A czy bialko musze tez jesc w dni nietreningowe ? Bo jezeli ma mi starczyc to na 15 dni ale treningowych to wtedy pasowalaby mi ta dawka .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402339
w takim razie zajmij się najpierw budową masy,
w dziale odżywianie znajdziesz wszystkie informacje jak powinna wyglądać dieta masowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
nie ma bialka redukcyjnego.
na redukcje jest dieta z ujemnym bilansem kalorycznym. masz takowa?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1388
Nie wiem czy to dobry dzial ale wlasnie czytalem tylko poprostu zle napisalem, bo sa bialka ktore wspomagaja odchudzanie jezeli jest taka dieta lub mase . Co do diety to sam musze sb ją ulozyc bo poki co to nie mam . W tej chwili jeszcze cwicze normalnie z dieta bialkowa. Tylko pozniej chcialbym ta redukcje zrobic . A co do tamtych pytan jak stosowac mozecie udzielic porad?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
wklej ta swoja diete bialkowa zobaczymy jak to wyglada, bo cos krecisz

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 436 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11441
"Ćwiczę normalnie z dietą białkową"
I tutaj zapaliła mi się czerwona lampka. Jaką dietą białkową?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1388
Hihi . Poprostu zazywam sporo bialka rano, przed treningiem i po. Do tego dochodzi po treningu uzupelnienie w weglach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1388
Prosze udzielcie mi porady na temat tego bialka jak moge je zazywac . Nigdzie odp na to znalezc nie moge.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
ale zadajesz pytania na ktore nie da sie tak latwo odp.
odzywke stosujey wg brakow w diecie. a ty pewnie ich nie znasz nawet wiec jak chcesz aj zastosowac?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1388
To rozumiem i wiem kiedy mam braki wiec prosze nie robmy ze mnie nie wiadomo kogo . Chodzi mi o to czy w dni nie treningowe tez mam stosowac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 421 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20437
Bialko jest do uzupelnienia diety. Mozesz co najwyzej bialkiem zastapic BRAK w diecie. Jesli bialka brakuje rano, dajesz rano. Jesli po treningu, dajesz po treningu. To takie trudne?


PS. Lepiej jesc piers z kury niz bialko w proszku. Takie moje zdanie.

#edytuje

Jesli nie masz diety to polecam Ci taka ulozyc. Bo naprawde bedzie lipa. A myslac ze bialko w proszku tak bardzo Ci pomoze w "uzyskaniu" kaloryfera to sie mylisz i to bardzo .
No i jak masz braki, to przedstaw ( uloz ) diete, a wtedy na pewno koledzy Ci powiedza gdzie te bialeczko wcisnac.:)







Zmieniony przez - immat123 w dniu 2013-03-15 21:27:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1388
Tak lecz ja znalazlem bialko z tauryna i kreatyna w malych ilosciach, co powinno zwiekszac dzialalnosc bialka. Co sadzisz o tym ?
Co do tamtego poprostu nie zrozumialem, myslalem ze na inne pytanie tym odpowiedzial. Wybacz za nie porozumienie ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedy najlepiej bcaa?

Następny temat

Kreatyna czy konieczna przerwa???

WHEY premium