SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bialko + CREA SHOT+DEKSTRO

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6480
Witam jak w temacie. Chodzi dokładnie o CREA SHOT 1000g. ACTIVLAB+DEKSTRO oraz DYMATIZE ELITE WHEY PROTEIN IZOLAT moje pytanie tyczy sie dokładnie sposobu dawkowania tego, nie mam pojecia zbytniego o odzywkach, a na opakowaniach czasami podane sa dawki z kosmosu. Dlatego:

1) W jaki sposob brac bialko w treningowe i nietreningowe? T - 3 razy N- 1? Czy moze lepiej T i N po 2 razy?
2) Kiedy brac ta mieszanke kreatynowa i w jakich ilosciach . I kiedy Dekstroze to dodano za darmo wiec czekam na pomoc. Pozdrawiam serdecznie

... znowu polubiłem żelastwo.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Zadając takie pytania jest jasne, iż suple nie są dla Ciebie.

Wypełnij ankietę działu (tematy podwieszone).

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6480
Zadajac takie pytanie chce konkrentnej odpowiedzi bo na smietniku panujacym na formu ciezko cokolwiek znalesc. Kiedy jeden ekspert pisze, taka odzywke najlepiej brac na noc drugi, ze z rana koniecznie. Jeden, ze 50 g brakujacych w diecie jednorazowo drugi, ze w 2 porcjach.

Wiec taka odpowiedzia Ty pokazujesz, ze powinienes wiecej czytac, a nie udzielac porad.

Staz ponad 4 lata odzywki dawno temu za glupka. Dieta odpowiednia brak bialka w diecie ok. 50-60 g.

Reszte mozna doczytac.

I tekst typu suple nie sa, dla Ciebie - zachowaj nie wiem, dla Babci? Bo nie jestem z osob w wieku 14 lat, ktore lykajac bialko i chca urosnac w 2 tygodnie na wakacje. Dziekuje za uwage.

Ktos moze pomoc niech napisze, ktos uwaze, ze suple nie sa, dla mnie niech wejdzie w nastepny watek.

... znowu polubiłem żelastwo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
crea shot ok, bralbym przed treningiwm glownie

izolat wg brakow, po treningu

dextro w jakim celu?
przydaloby sie dokupic cos do cyklu, pojedyncza forme kreatyny by zrobic pelny cyklon.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6480
Jak pisalem. Dextro dostalem 500g do zamowienia za darmo. Wiec dokupowac juz raczej nic nie bede.

A rozbicie bialka na 2 razy po treningu i na noc dobrym wyjsciem jest?

... znowu polubiłem żelastwo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
tak.
mozesz dac np 30g+30g dextro po treningu od razu.

a reszte brakow uzupelnic gdzie ci pasuje.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Przez tego typu formułowane pytania, mogą wychodzić właśnie takie nieporozumienia jak teraz.

Dlatego na początku zawsze należałoby wypełnić ankietę działu, by osoba udzielająca odpowiedzi mogła wiedzieć cokolwiek na Twój temat.

Z Twego pierwszego posta, nie wiedząc niczego na Twój temat, można jednoznacznie wywnioskować że właśnie jesteś w wieku 14 lat, ktore lykajac bialko i chca urosnac w 2 tygodnie na wakacje.

Dobra przejdźmy teraz do tematu.

Białko bierzesz według braków w diecie, czyli gdy nie możesz dostarczyć jego odpowiedniej ilości w danym posiłku plus ewentualna porcja po treningowo.

CreaShot niestety nie wystarczy Ci na pełnowymiarowy cykl, dlatego masz tu kilka opcji:
-dokupić 500g creashot i dawkowanie wyglądałoby tak:
-dt. porcja (25g) rano oraz przed treningiem.
-dnt. porcja (25g) rano

-dokupić 100g pojedynczej formy kreatyny (monohydrat/jabłczan/orotan), jeśli zamierzasz wykorzystać całość creashota - dawkoanie:
-dt. porcja (5g) monohydratu/jabłczanu/orotanu, przed treningiem porcja (25g) creshota
-dnt. porcja (25g) creashota

-dokupić ok. 200-300g pojedynczej formy, a creashot stosować wyłącznie przed treningowo
-dt. porcja (5g) monohydratu/jabłczanu/orotanu, przed treningiem porcja (25g) creshota
-dnt. porcja (5g) monohydratu/jabłczanu/orotanu

Dextroza to sam cukier, możesz używać ewentualnie po treningowo lub do słodzenia herbaty.

Nie ważne którą wybierzesz, efekt końcowy będzie taki sam, choć osobiście opowiadałbym się za opcją numer 3.

Tyle ode mnie, mam nadzieję że to i owo się wyjaśniło.

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2010-08-02 13:21:21

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6480
Dobra po sogu.

I jeszcze jedno pytanie. (Byc moze glupie, dla osob ktore siedza w suplach, ja wiele takich czytam w treningu)

Ile powinnien trwac ten cykl ile ewentualnej przerwy powinno byc i czym ewentualnie wznowic tym samym czy czyms innym. Nie ma problemu z dopupieniem

... znowu polubiłem żelastwo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Optymalna długość cyklu to od 6 do 8 tygodni.

Przerwa pomiędzy cyklami to minimum tyle ile trwał cykl, lecz im dłużej tym lepiej, ponieważ wówczas bardziej odczujesz działanie kreatyny.

Jeśli ten cykl dobrze będzie na Ciebie działał możesz go bezproblemowo ponowić, jeśli chcesz nowego to napisz co tam już podjadałeś - jaką miałeś styczność z pobudzaczami etc.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6480
Czyli 2 miesiace potem 2 miesiace przerwy.

Ale jak dobrze rozumiem bialka sie to nie tyczy i moge caly czas nim uzupelniac diete?

... znowu polubiłem żelastwo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Dokładnie.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Detonator + CP

Następny temat

HMB Hi Tec 70ml

WHEY premium