SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bialko+Carbo+BCAA !Dobrze będzie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49
Witam!Ostatnio myslalem jaki zestaw bedzie odpowiedni dla mnie.Kieruje sie bardziej w strone masy narazie.Waga: 61kg 16lat 180cm wzrostu.Niestety zamówilem już 3,6kg Ostrowii.Mam jeszcze Carbo Olimpa i BCAA 750mg Olimpa.Nie wiem co bedzie lepsze dla mnie:
1.BCAA+Carbo+białko+dieta na mase
2.BCAA+Gainer+dieta na mase
Może od BCAA bedzie lepsza glutamina bo gainery i bialka maja troche aminokwasów ale to chyba za malo? Może zostawic to bialko i kupic gainera ,dopoki nie zdobede masy? Cwicze 4x w tygodniu.
Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Nie, BCAA to są aminokwasy rozgaleznione, badania wykazały ze glutamina jest bardzo slabym anty katabolikiem.

Bialko wedle braków w diecie tak samo gainer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 357 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27339
Jesli polaczysz bialko z carbo, to wyjdzie prawie na to samo gdybys kupil gainera...
A skoro juz masz bialko i carbo to nie wydawaj znowu kasy na gainera...

Na Sucho To Nawet Trawa Nie Rośnie.. :D

http://vimeo.com/30427727 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49
Dieta nie jest jakas bardzo dobra bo trudno nosić duzo jedzenie do szkoly.Ale tak to wyglada:
-Rano 3 jajka +chlep pelnoziarnisty
-w szkole jakies kanapki itp.+obiad
-trening o 16
-1h pozniej ryż lub makaron + kurczak
-na kolacje nie pamietam co mialem napisane ale tunczyk i cos jeszcze.
Jak brac te odzywki?Bo na opakowaniu Bcaa jest napisane że rano przed sniadaniem,przed treningiem ok.0,5h i po od razu ,przed snem.Jak brac w dni nietreningowe?
Bialko daje do sniadania i przed snem.5 łyżek Carbo tylko po treningu od razu wypijam.Czy bialko laczyc z Carbo po treningu ,czy to nie dobrze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
macias3m - dieta bez podanego kontekstu (waga, typ budowy ciala, zapotrzebowanie kaloryczne), i bez podanej gramatury (skad mamy widziec czy jesz 30g chleba czy 200w posilku...?), to zadna iformacja. To tak jakbym ja na pytanie "jak bierzesz kreatyne" odpowiedzial "w dzień"...

badzmy powazni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

beta-alanina

Następny temat

Serwetki ?

WHEY premium