SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Artur Białek start Jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 290196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spróbuj może zamienić pierś z kurczaka na dorsza lub białka jaj, które w moim przypadku dużo lepiej się trawia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134891
MatiMlody
Spróbuj może zamienić pierś z kurczaka na dorsza lub białka jaj, które w moim przypadku dużo lepiej się trawia.

pewnie zamienię na białka jaj-a po prostu ograniczę kuraka , ryby lubię ale wydaje mi się że zbyt długo czasu musiałbym poświęcić na przygotowanie posiłków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Białka jaj robią się szybciej niż kura z przygotowaniem ryby tez mam problem bo zawsze wychodzi mi papka :p
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134891
dokładnie co do ryby, a białka jaj niestety u mnie wolniej- mam kuchnie elektryczną, a myślałem że w moim budynku będzie podłączona "siła" więc dłużej mi się to schodzi.. a kura na grill elektryczny i gotowe xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134891
Obwody x 9

1.Wiosłowanie sztangą nachwytem
15x60kg +
15x70kg
15x70kg
Hammer
15x20kg

2.Wyciskanie na płaskiej
15x60kg
15x60kg
15x60kg
Hammer
15x20kg

3.Push press
15x40kg
15x40kg
15x40kg –ostatnie dwie serie pół ruchy
15x40kg –ostatnie dwie serie pół ruchy

4.Wyciskanie francuskie sztangą leżąc
15x30/15x30/ 15x25kg
15x25kg
15x25kg ostatnie dwie serie po 13
Wyciskanie francuskie leżąc z hantlami
15x10kg
Allahy
15x70kg
15x70kg
15x80kg x4 15x70kg x4
15x 9 serii
Cardio w tętnie 20min bieżnia +20 orbitrek
Krokomierz pokazał dzisiaj ponad 21 tyś
Rozciąganie i rolowanie

Odczucia:
Waga z rana 83,9kg lecz ważyłem się o 4 nad ranem-fotki wysłałem Przemowi, jeszcze zdążył mi odpisać przed operacją w DT HC odejmuje 30g W. Od razu z pracy na siłownie gdzie miałem dwa personale, a po nich zrobiłem w 31min swój trening. Ostro zmęczyły mnie obwody, gdy kończyłem cardio około 15,30 akurat zaczynał swój trening Piekarz , zamieniliśmy dwa zdania i ustawialiśmy się na 19,15. Po treningu w domu byłem około 17-więc wpadła 40min drzemka i praktycznie ponownie jechałem do Grodziska.
Szanuje każdą osobę, ale naprawdę Krzysiek zyskał wielki szacunek w moich oczach, dużo mi podpowiedział i też pytałem się np. o mój zarost, bronzery, układ dowolny który wymyślił mi Przemek, bardzo mu podpasował-pod koniec zaproponował dodać mi jedną pozę. Okazało się że ZAWSZE pozowałem na lewą stronę, a gdy zacząłem robić to na prawą o wiele lepiej wychodziłem. Na pewno musze zacząć robić vacum, może to mi pomoże abym mógł bardziej wciągnąć bebzun. W filmiku niestety albo stety Krzysiek zasłonił mi lustro i nic nie widziałem żeby się poprawiać, pod koniec pozowania mam możliwość wpaść na 5-10min do sklepu na darmowe pozowanie przed zawodami –całe pozowanie trwało ponad 55min –czyli kolejne cardio xD



Przy okazji można zobaczy moje slipy od Asi
Co do diety, jedna z pielęgniarek poradziła mi abym nie pił herbaty/wody do posiłku i wiadomo zmiana źródła białka, a gdy to nie ustąpi mogę zakupić control 20, czy jakoś tak, aby nie odczuwać dyskomfortu przy refluksie.



1. Masło orzechowe+ nasiona CHIA +olej MCT + C-6
2. Galaretka 0 kcal
3. Kasza jaglana + kura
4. Galaretka 0 kcal
5. C-6 +jabłko+ płatki kukurydziane + płatki śniadaniowe
6. Kura
7. Wafle ryżowe + kura

MC B275g W280g T40g

Suplementacja :
Rano:
-chrom organiczny
-ala 300mg
-potas katelin x1
-omega 3 x4
-multiwitamina x2
-MSM 4g
-Wit D3 z k2

Przed treningiem:
-aakg 4g
-beta alanina 4g

W czasie treningu:
-bcaa 10g

Po treningu:
-mono 10g

Przed posiłkiem po treningowym:
-chrom organiczny
-ala 300mg

Na noc:
-omega 3 x4
-multiwitamina x2
-wit C 2g
-MSM 4g
-cytrynian mg x1
-ZMA x2
-Cynk 15mg
-Wit D3 z k2
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887181
W sunie jedyne co w oczy mi sie w dowolnym rzuciło to strasznie masz rozepchany brzuch i wyglada to jak bys w ogole go w pozach nie trzymal. Poza tym calkiem ok
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134891
lasican1
W sunie jedyne co w oczy mi sie w dowolnym rzuciło to strasznie masz rozepchany brzuch i wyglada to jak bys w ogole go w pozach nie trzymal. Poza tym calkiem ok

masz racje, bardzo słabo to wygląda, dlatego vacum i mam nadzieje że częstsze pozowanie pomoże mi choć trochę... no też pozowałem o 19 a też dużo jem warzyw, więc to też robi swoje. Podsumowując muszę ogarnąć ten zasrany bebzun..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887181
No właśnie chciałem zasugerować żeby zmniejszyć objętość posiłków - bo tutaj to wygląda jak byś był w szczycie masy a nie przed zawodami
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134891
lasican1
No właśnie chciałem zasugerować żeby zmniejszyć objętość posiłków - bo tutaj to wygląda jak byś był w szczycie masy a nie przed zawodami

u mnie to bania... lubię warzywa, a przed zawodami na pewno już je ograniczę, sam nie wiem czy jest teraz sens robić to teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Biały wypchany brzuch i z tym sobie poradzisz ale masz drobna górę i nogi przez co talia wydaje się szeroka i moim zdaniem dopóki nie dobudujesz sporo kg to tych proporcji nie będzie. Vacuum czy nawet brak jedzenia tu moim zdaniem nie wiele da. Zobacz jak borecki pozuje bez vacum bo nie każdemu to pasuje tez ale często skręca delikatnie się w biodrach przez co optycznie talia węższa a najszersze jeszxze szersze :) a co do posiłków js zauwazylem ze gdy jen posiłek w formie takiej jak by zupy ale nie zupy krem to się dużo lepiej trawi, i dosłownie przelatuje.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Marcin Karkula - przygotowania do Mistrzostw Świata w Wyciskaniu Leżąc 2017

Następny temat

Odwodnienie i ladowanie przed sesja

WHEY premium