SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biało - ostatni posiłek.

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1236
WItam macie jakieś przepisy na białko własnej roboty na wieczór. Z czym zmiksować twaróg półtłusty aby był zjadalny bo sam mi za nic nie wchodzi. Rano jem z bananem i płatkami owsianymi i jest ok, ale na wieczór banan chyba nie bardzo. Może miód, albo kakao w niewielkich ilościach. Jak macie jakieś pomysły to poproszę.
Chodzi o redukcję.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
twarog+odzywka bialkowa+zelatyna - do lodowki i masz deserek
jak zmixujesz blenderem to CI wyjdzie pudding przy dobrych proporcjach - sprawdzone :)

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
jak jestes na tzw 'masie' nie przejmuj sie bananem na noc
ewentualnie mozesz zamiast banana dodac jakies warzywa - rzodkiew, szczypiorek, ogorka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1236
Gdyby mi o odżywkę chodziło to nie bawił bym się z twarogiem.
Chodzi z czym zmiksować twaróg by można go było szybko zjeść/wypić ze smakiem. Sam mi słabo wchodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
Zmiksuj z owocami i będziesz miał fajny deserek)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 255 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4423
jeżeli nie jesteś na redukcji to śmiało dodaj banana, ja właśnie zaraz idę zjeść 120g twarogu banan i trochę mleka wszystko zmiksowane i jest super

Nic nie przebije siły motywacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1236
O to chodzi, że jestem na redukcji. Mi twaróg, banan i troche mleka pasuje, ale na noc to chyba nie zbyt dobry pomysł. I tu jest ten problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
Pol kostki twarogu
lyzeczka kakao
cynamon do smaku
2 tabl. slodziku rozpuszczone w odrobinie wody
i zmieszac to wszystko
ja jeszcze dodaje 15g masla orzechowego sante
najlepsza szama
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
apropo samego twarogu, za***iscie wchodzi 200g chudego + 150ml wody + kilka slodzikow = blender z minute i wychodzi geste cos pysznego :)

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
zawsze w kazdym numerze mozna znalezc kilka przydatnych przepisow rowniez i na noc

najkrocej na noc

mieso, ryby, jajka
odzywki z przewaga micelarnej kazeiny lub bialka jajecznego
moj typ - MEGA STRONG PROTEIN™
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 2282 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62129
Dopiero z Waszych postów dowiedziałem się,że będąc na redukcji nie można na noc zjeść banana.Ktoś kto takie "rewelacje" wymyśla musi być dobrze zakręcony.Pozdrawiam.

rower1

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ktore aminokwasy po treningu - AA 9000 czy AA 5500?

Następny temat

T-100 + palma sabałowa

WHEY premium