SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko wołowe czy białko z grochu, a może białka jajek?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 59 Wiek 48 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 604
Kiedyś (lata 90-te) olimp miał serię odżywek z białkiem sojowym i chyba większość amatorów je jadła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
laat 90 mały był asortyment to ludzie wcinali wszystko, nawet i serwatkę.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53180 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400644
Nawet paszę dla świń wpyerdalali, więc nie ma co porównywać

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Racja, na forum nawet nei brakuje postów o tym
https://www.sfd.pl/PASZA_DLA_ZWIERZĄT_A_WZROST_MIĘŚNI-t617736.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 59 Wiek 48 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 604
georgu
Nawet paszę dla świń wpyerdalali, więc nie ma co porównywać


Jedli i chwalili, choć wiadomo było, że syf. Zaczęło się od portagenu. Wujek nieźle urósł. Kiedyś w "Żołnierzu Polskim" był na ostatniej stronie cykl dla kulturystów, a w nim przepis na odżywkę na bazie mleka, śmietany i jajec.

Taki trochę marudny jestem (bo stary), ale kiedyś żarli byle co i rośli, a teraz musi być takie, bo jak nie to strata czasu na siłowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699660
No tak masz rację. Kiedyś jadło się to co było i trenowało się na tym co było dostępne. Pamiętam że jadłam ryż z jabłkiem z białka twarogi. Było też mleko w proszku. Portagen również pamiętam. Wcinałem łyżeczkę przed i łyżeczkę po treningu Pierwsza moja sztanga była odlana, znajomy gdzieś pracował i odlał mi bodajże 30 kilogramową sztangę którą robiłem plecy ,klatkę i biceps to było oczywiście bujanie całym ciałem ale się robiło. Nie było marudzenia. Teraz to musi być milion suplementów plus najnowsze maszyny inaczej trening marny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 59 Wiek 48 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 604
Kiedyś z kumplem (mieliśmy po 17 lat) i wyczytaliśmy w "Muscle & Fitness", że otręby pszenne są najlepszym źródłem błonnika, więc kupiliśmy paczkę i jedliśmy. Wtedy błonnik był fajny, teraz różnie to bywa. Jedynym źródłem wiedzy były wymiętolone gazetki pożyczane z siłowni i człowiek miał mniej wątpliwości niż dzisiaj :)

Z drugiej strony kompletne bzdury były powtarzane, bo ciężko było zweryfikować. Jeden trener powiedział mi, że suwnica bardziej obciąża kolana niż przysiady, a drugi odwrotnie.


Zmieniony przez - Rademenes_ w dniu 2020-10-13 14:41:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 436
Witajcie ponownie,
chcę kupić odżywkę białkową z białek jajek. W diecie jem około 3-4 razy w tygodniu jajka smażone z 3-4 sztuk. Czy w związku z tym odżywka białkowa z białek jajek nie będzie przesadą? Co o tym myślicie?


Zmieniony przez - safari w dniu 2020-11-30 23:23:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
a czemu ma być przesadą? białko to białko, najlepiej wybierać serwatkowe, jednak jeżeli z jakichś przyczyn nie możemy ich spożywać to można wybrać z białek jaj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witamina C i Cynk

Następny temat

Jakie odżywki na odchudzanie?

WHEY premium