SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko w proszku - okres przydatności po rozpuszczeniu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 126 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11166
Witam
Czytałem już odnośnie tego zagadnienia jednak tematy dosyć stare były a może coś się zmieniło od tamtego czasu lub ktoś coś wie. Jak długo rozpuszczona w wodzi odżywka białkowa może stać bez utraty właściwości ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8071 Napisanych postów 149348 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1184333
praktycznie ma na ograniczen, kwestia przechowywania.
sa produkty obecnie bialkowe w plynie. dopoki sa zamkniete hermetycznie to moga lezec kilkanascie miechow.
jak sam zrobisz szejka to spokojnie caly dzien moze lezec w zimnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3447 Napisanych postów 8469 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 407864
Mnie natomiast zawsze zastanawia po co mieszać i kombinować, czy się nie zepsuje, skoro można wymieszać tuż przed spożyciem?

Zmieniony przez - deja vu w dniu 2017-02-25 20:26:24

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8071 Napisanych postów 149348 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1184333
czasem brak dostepu do wody, wygodna, ograniczenia miejsca do zapakowania np w plecack, mysle, ze cos sie znajdzie hehe ale osobiscie tez nie praktykuje takich metod wole zabrac wode w szejka i osobno proch (biorac np pojemniczek po innym suplemencie) lub odwrotnie, mala butelka z woda i proch w szejku juz. z reszta sa dostepne teraz smart szejki i mozna miec i wode i proch w jednym bez mieszania hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 126 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11166
Ograniczenia wynikające z pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11031 Napisanych postów 118946 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1390557
Kup sobie szejker z dodatkowym dnem na proch
http://www.sfd.pl/sklep/Z_pozostalych_firm..._Muscle_Shake_-_Neon-opis33301.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna zestaw

Następny temat

Pre-Workout bez kofeiny

WPC zestaw