SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko w diecie dieta ogółem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 267 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4903
Ile białka maksymalnie na cyklu aktualnie przy wadze 90kg wychodzi 300g białka czy mogę to podbić? wegli 550 tłuszczy wychodzi około 90g z wszystkim podbić tłuszcze kalorii wychodzi 4200 około mam wrażenie jakby mnie podlewalo a nie żeby masa szła czysta
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
o jakim cyklu mówimy? masz w tej chwili już ponad 3g białka na kg masy ciała, jak Cię podlewa na dodatnim bilansie (dobrze ustalonym) a masa mięsniowa nie idzie, to znaczy że albo masz za dużo tkanki tłuszczowej albo trening leży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
CYkl SAA bo gdzieś już coś widziałem już podobnego.

Jak Cię podlewa to za dużo kalorii, albo to saa tak działa, w tym Ci nie pomogę bo nie interesuje się tym, mozesz poczytać w dziale doping lub podpytać chłopaków czy one wywołują retencję

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 267 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4903
300g białka z roślinnym a chce dobic więcej bo liczę tylko z odżywki i zwierzęce i nabial





Zmieniony przez - baczek1997 w dniu 2019-08-29 22:47:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1185 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8656
Sporo tego białka jak na 90kg , może Ci się wydawać ,że Cie podlewa , lecz nie koniecznie jest to tłuszcz, raczej retencja wody, poczekaj kilka tyg i obserwuj. Myślę ,że mógłbyś zmniejszych białko do 2.5 g/kg na rzecz tłuszczy i będzie lepiej.

Instagram : zdrowie.odzera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 267 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4903
Jestem na diecie high carb więc tłuszcze są na poziomie max 1g z wszystkim z mięsa nabiał jedynie twaróg tłuszcze podbić dodawać do posiłków myślisz żeby dodawać tłuszczy więcej olej lniany czy coś do posiłków oprócz okolotreningowo czy jednak trzymać nisko tłuszcze jak wegle wysoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6210 Napisanych postów 75705 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753037
Białka w diecie masz za dużo, więc kompletnie nie widzę sensu w tym aby go jeszcze zwiększać. Polecam zmniejszyć do 2,5 gramów na kilogram masy ciała.

Skoro Cię podlewa to coś jest nie tak. Być może za dużo kalorii, zły trening, czy dóbr środków dopingujących. Tego niestety nie wiemy. Aby się dowiedzieć należy to wszystko przeanalizować po kolei, a nie pobijać białko, którego i tak jest już bardzo dużo.

Skupmy się więc na całości diety. Wrzuć ją tutaj dokładnie rozpisaną wraz z ankietą działu.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko

Wiecej