SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko na redukcji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
Fluor97
Możecie mi doradzić swoją drogą czy eaa ma sens w moim przypadku ?



Zmieniony przez - Fluor97 w dniu 2019-06-08 22:05:48


nie ma zadnego

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 292
Kurcze każdy co innego pisze :P podsumowując. Opłaca się w moim przypadku brać jakikolwiek specyfik ? Tabletki/białka/aminokwasy cokolwiek ? Może np zielona herbata w tabletkach lub piperyna ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
wszystko zalezy na jakim etapie redu jestes i ile zostalo jeszcze do spalenoa

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 292
Hmm do spalenia zostało mniej więcej 7kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 260 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24902
Jedyna suplementacja o jaką warto zadbać to witamina D3(dużo osób ma deficyt), kwasy omega3(nasza dieta nie jest bogata w ryby) i kreatyna
Reszta- czyli białko, kompleks witamin czy jakaś przedtreningówka jest opcjonalna. Spalacze tłuszczu są fajne ale na sam koniec redukcji aby pobudzić organizm w momencie jak już nie możesz ucinać więcej kalorii i/lub aktywność fizyczna nie może zostać zwiększona.





Zmieniony przez - najdus w dniu 6/9/2019 9:16:24 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 292
A wiesz, że każdy mi pisze co innego i już nie wiem w co mam wierzyć ? Inni na początek polecają spalacze, Ty z kolei je odradzasz. Btw do czego mi kreatyna ? Jesteś pierwszą osobą, która mi pisze o kreatynie


Zmieniony przez - Fluor97 w dniu 2019-06-09 09:42:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
polecaja Ci ktorzy chca na tym zarobic spalacz na poczatku nie da kompletnie nic, to nie magiczne pigulki na pozbycie sie tluszczu

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 292
W jaki sposób zarobić ? Jeśli są to osoby z tego forum ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 292
Podsumowując, brać jakiekolwiek specyfiki ? Może w końcu jakaś konkretna odpowiedź ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 260 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24902
Każdy specyfik jest stosowany do konkretnego celu. Faktem jest, że Polska jest w czołówce spożywania lekarstw/suplementów, u nas jest taka mentalność, że witaminy to cud.

Jeżeli chcesz wiedzieć czy "czegoś" ci brakuje to musisz zrobić badania. Faktem jest jedynie, że większość osób ma deficyt witaminy D3 i kwasów omega 3 (jemy mało ryb, a suplementacja 1-3g omega3 (epa/dha) niesie same pozytywy, google it)

Jedyne sensowne suplementy na rynku to odżywki białkowe, kreatyna i przedtreningówki (o ile ich potrzebujesz). Spalacze tłuszczu są dobre dla osób z wyższym stażem bo używa się ich do docinki, ew. do pobudzenia jeżeli nie można więcej wycisnąć z diety/treningów ale takie sprawy nie tyczą się osób z niskim stażem.. natomiast sprzedawca zawsze będzie polecał Ci żebyś coś kupiła bo taka jest ich praca, to że jest to całkowicie zbędne to już nie jest jego sprawa...

Można powiedzieć, że większość osób bardziej motywuje się spożywaniem suplementów niż treningiem..





Zmieniony przez - najdus w dniu 6/9/2019 10:06:20 AM
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny

Następny temat

Dziwny wygląd sutka oraz jego odstawanie...

WHEY premium