SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko na redukcję

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 838 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4042
Witajcie, szukam dobrego białka na redukcję. Mam problem, bo u nas w Tricepsie przeważa smak waniliowy którego przez białko z Dymatize nie cierpię, więc pewnie coś zamówię z neta. Priorytetem dla mnie jest dobry smak i mała ilość węgli- w końcu to redukcja. Wcześniej miałem również ciasteczka z kremem od Whey Gold i choć na początku były bardzo dobre, to później mi się przejadły i smak był denerwujący. Czytałem na konkurencyjnym forum, że Syntrax jest dobry jakościowo i smakowo, ale kiedyś wyczytałem również że ma sporo węgli, czy też cukrów.

Trzymam zbilansowaną dietę, a białka będę używał tylko do pierwszego posiłku w zastępstwie jajek, bo 11 białek i 3 żółtka to nie dla mnie. Z góry dzięki za pomoc!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 77
Kup WPC ostrowii, najlepsze bialko pod wzgledem cenowym i praktycznie nie ma konserwantow. Weglowodanow tam tez za wiele nie znajdziesz, smakowo moze byc a jak masz szejker to grudek nie bedzie %

Dieta, trening, regeneracja, suplementacja, rozgrzewka,
stretching, prawidłowa technika, motywacja, czas wolny, zdobywanie wiedzy,
kombinowanie i podejmowanie decyzji...
I pomyśleć że 90% ludzi myśli że wystarczy tylko chodzić na siłownie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 838 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4042
Szczerze mówiąc cena się dla mnie średnio liczy, a rozpuszczalność też jest bardzo ważna bo będę ten proszek bełtał w płatkach owsianych i 4 białkach widelcem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9212
Ja Ci zaproponuje jako lokalny patriota bialko SFD Vitafitu. Sam takie pije i szczerze moge polecic. Rozpuszczalnosc, smak i cena na 6. Podrzucam link do sklepu :):

https://sklep.sfd.pl/VitaFitSFD_SFD_Wpc_protein_plus-opis3653.html

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9567
LIPOTROPIC PROTEIN

Ja nie chce! Ja to zrobie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
białko na redukcje powinno iśc z naturalnego pożywienia. ponieważ z pozykaniem białka z posiłku organizm bedzie się musiał natrudzić, proces trawienia np chudego drobiu lub chudej wołowiny wraz z duża porcją zielonych warzyw pochonie dużą ilośc energii (bliską tej jaka jest w tytm składzie posiłku) do tego wydzieli sie duża ilośc ciepła (naturalne białko zawarte w mięsie działa termogeniczie), czyli masz dodatkowe spalanie. A jak sie ma do tego jakiś proszek pozyskany z gruczołow mlecznych krowy ? moze stanowić jedynie mierną imitacje białek zawartych w zywych strukturach mięsa, jaj, ...
to co napisałem powinno byc logiczne i zrozumiałe, jest jeszcze wiele innych zależności przewagi naturalnego pokarmu nad odżywką (wyjątek stanowi Ostowia jest tak ciężko strawna i tak mocno "zanieczyszczona" licznymi D-aminokwasami, purynami i innymi ciężkostrawnymi białkami o duzej masie cząsteczkowej plus solami mineralnymi ze jej trawienie to istne wyzwanie dla organizmu , wiec to warto rozważyć )
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2529
Nie bierz białka z ostrowi i sfd jeśli cenisz sobie smak i rozpuszczalność. Kup lepsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1102
Również uważam, że białko z sfd najlepszej jakości nie jest pod względem smaku i rozpuszczalności... Ja osobiście używam Anabolic Protein albo Whey C-6 (to ma naprawdę dobry smak) z Hi-Tec'a i jestem zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
panowie, ale to inna polka bialek i porownanie c-6 do econo jest co najmniej nie na miejscu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634


Vitafit SFD, to jedno z lepszych białek jakie można u nas dostać, rozpuszczalność 10/10, smak 10/10, czego chcieć więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 838 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4042
Dzięki wszystkim za odpowiedzi, dodatkowo kolega Paker95 rozpisał mi się na pw na temat LIPOTROPIC PROTEIN, które mnie w pewnym stopniu przekonuje, ale wiele osób narzeka na jego zły smak, także czekam na dalsze propozycje.

Przydałaby się wypowiedź od jakiegoś specjalisty, czy eksperta, TomQ-MAG, jeśli już jesteś to może coś zaproponujesz? ;)

@marek.c - tak jak napisałem, białko ma być stosowane jedynie z samego rana jako zamiennik do dużej ilości jaj. W trakcie dnia nie będę go stosował na pewno, 3 moje posiłki w ciągu dnia opierają się na piersi z kurczaka i ligawie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZESTAWIK ?

Następny temat

Co do tego?

WHEY premium