SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko-ilość węgli

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5143

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4792
na wstepie jestem na redukcji Low Carb

Witam po treningu pilkarskim(chyba ze w dni nietreningowe to wtedy kiedy nie moge zjesc normalnie) ale generlanie codziennie uzupelniam diete białkiem Ostrowia WPC.Dodaje do niego 200 mml mleczka i 15 g kakao i wychodzi taki sklad

Białko samo- 30 g B 24 W 1,8 t 2,4
Kakao - B-0,6 W 12,3 Tluszcze 0,3
+ 200 ml mleka
razem wychodzi tak: B 31,5 W 24,1 T 5,8

do tego jem sredniej wielkosci banan- kolo 100 g powiedzmy(bez skorki)
oczywiscie wszystkie wegle dodaje do bilansu wiec wychodzi tyle ile mam zjesc, pytanie oczywiscie dlatego bo nie sa ta te dobre wegle( po prostu chyba glownie jest to cukier tak mi sie wydaje) moge sobie tak zostawic? zwlaszcza w dni nietreningowe?

i 2 pytanie. Jak np dzisiaj koncze trenuing o 19:30 to w domu moge zjesc dopiero o 20:30 moge o tej godzince szamac ryz? i tak chodze pozno spac, kolo 00 minimum wiec chyba wszystko sie rozlozy juz elegancko, prwada? do tego przed snem twarozek :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
unoszenie z opadu to to cwiczenie:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy.asp#15

Opuszczanie robisz tak:
podstawiasz sobie stolek i zwisasz w pozycji podciagnietej, rece jak chcesz nachwytem i powoli si eopuszczasz, lub podskakujesz i zwisasz i sie opuszczasz

ABS jak chcesz mozesz nie musisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ale po treningu pilkarskim na pewno potrzebujesz wegli wiec nie widze problemu w bananie.
A posilek potreningowy mozesz spokojnie i o 10 w nocy jesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4792
problem nie jest w bananie tylko w tym bialku, jest w nim kakao i to mleko i z samego bialka wychodzi 24,1 weglow...czyli po treningu takie cos moge pic(przypominam ze jestem na redukcji) i oczywiscie wszysko dodaje do bilansu.

a co w dni np gdzie mam sama silke lub nietreningowe( w dni z silka nie jem banana bo z domu z silowni mam pare metrow)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie widze problemu w tej ilosci ww, w sumie nawet nie uzupelniasz tego co wypalasz w czasie treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4792
tzn?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
teraz zalezy jaki masz rozklad diety, ale 50g ww po treningu to uzuplenia jedynie wypalony w trakcie glikogen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4792
po treningu pilkarskim(sroda wtorek na razie) jem to czyli banan i bialko plus od razu po przyjscie do domu(w granicach 30-60 minut MAX) od razu tuna plus bialy ryz.

po silce od razu po 5 min szamam tune lub miecho z bialym ryzem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ze jestes w stanie jesc po silce
A jaki masz rozklad BWT?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4792
Bialko 2,4 wychodzi 188
Wegle zmiejszylem do 2,5(przez jakis czas mialem wiecej treningi wiec bylo 3,2) i wychodzi 200
tluszcze 1g czyli wychodzi 80
kalorie 2272


jak chcesz moga dac rozpiske taka przyjkladowa bo wiaadomo zalezy o ktorej trening itd to ukladam:)

generalnie jak teraz zmiejszylem liczby wegli, zrobilem tak ze jem je na sniadanie w trakcie dnia do okolo 20 -30 a reszte pupycham na przed treningie i po treningu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
To co to za LC?

Podciagasz tluszcz do 100g obnizasz ww i mozesz spokojnie tez 200g bialka a dac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4792
takie LC bo nie moge sobie pozwolic na tak malo wegli, jeszcze 2 tygodnie temu mialem 4 intensywne treningi pilkarskie tygodniowo+ silka 3x w tygodniu... teraz ilosc pilkarskich treningow zmiejszyla sie do 2 dlatego obnizam wegle

co mi radzisz wiec?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jask spalić nadmiar cyc?

Następny temat

Dieta do oceny i kilka pytań

WHEY premium