SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko i aminokwasy podczas redukcji

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2368

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2934
Zacząłem program redukcyjny z trenerem personalnym. Na początku mamy ustawioną dietę i będziemy przeprowadzać treningi siłowe (3 razy w tygodniu) + aeroby i sauna. Po treningach siłowych mamy zażywać białko oraz przed aerobami. Co sądzicie o tym?https://sklep.sfd.pl/Peak_Whey_Protein-opis2527.html oraz aminokwasy BCAA Caps firmy Peak Classic.

Zmieniony przez - szymon89 w dniu 2015-01-18 20:36:12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
Bialko moze byc, link z aminokwasami sie nie otwiera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2934
Aminokwasy podałem nazwę. Jakiś sheaker kupić do tego białka? Nigdy nie korzystałem z suplementów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402333
białko przed aero?
robisz aero po silowni od razu czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2934
wincol
białko przed aero?
robisz aero po silowni od razu czy jak?
Jeszcze nie wiem, bo będe dopiero z trenerem zaczynał. Tylko kazał już nam zakupić białko i aminokwasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402333
bcaa radzil bym w proszku, jezeli bedziesz robil aero po silce to mozesz bcaa popijac juz na treningu silowym

Zmieniony przez - wincol w dniu 2015-01-18 20:56:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2934
Aha, a tak są dobre? Czy inny producent?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4510 Napisanych postów 35788 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263091
Hehe... jeszcze nie zaczeli trenować ale "kazał" kupic juz bcaa i białko, eh Ci trenerzy

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402333
w sumie słuszna uwaga
ja odczytałem to tak ze kolega trenowal ale teraz dopiero zaczyna prace z trenerem...
jak to faktycznie jest autorze?

bcaa ktorepodałes, jezeli dobrze sprawdzilem sa ok, choc jak miałbym kupowac w kapsach to szukal bym czegos z minimum 1g bcaa/kaps, tam jest troche mniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2934
Dopiero zaczynam.. Trenowałem ostatnio przez 2 tyg tylko na bieżni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402333
jaki masz procent tkanki tłuszczowej?
bo jezeli jest tego troche to bcaa nie potrzebne i bedzie to dla Ciebie zbedny wydatek, no chyba ze koszta nie graja roli,
sprawa bialka, jak z dieta? jezeli dobrze jest dograna to bialko zbedne, no chyba ze masz braki ktorych nie bedziesz w stanie uzupelnic, no ale skoro jeszcze nie zaczales redu to nie jestes w stanie powiedziec ile dasz rade zjesc..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po jakim czasie zaczac brac kreatyne

Następny temat

Białeczko ?

WHEY premium