SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko czy Gainer ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3539

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 663
Witam
Planuje w tym tygodniu uzupełnić moją dietę Białkiem lub Gainerem
mam 191 cm wzrostu i teraz ważę 80 kg
Moja dietę wypełniam w 80% nie zawsze mam wszystko w domu (mieszkam z rodzicami) lecz staram się wypełnić każdy jej punkt.
Mam do dyspozycji ok. 200 zł
Na początku myślałem o Gainerze "Mutant Mass" lecz trochę się obawiam że mnie "zaleje" oraz czy nie będzie lepszych efektów po białku ?:>
Na siłowni ćw. 2 miesiąc. Moim celem wagowym jest 95 kg. Do wakacji gdybym ważył ok. 85+ byłbym już zadowolony .
A więc co w moim przypadku bedzie lepsze dobry Gainer ? czy białko ?

Zmieniony przez - civic122 w dniu 2009-04-05 23:36:23
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699675
najpierw ułóż diete,potem będziesz mógł wybrać czego potrzebujesz do uzupełnienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 663
dietę mam już ułożoną...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699675
no to jak masz to teraz zobacz czego Ci brakuje ,węgli czy białka i odpowiednio kup
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 68 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3314
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 663
Myślę że na początek kupie sobie tego Gainera Mutant Mass 6,8 kg a jak mi sie skończy to kupie sobie białko.
Puki co Gainer bedzie chyba lepszym wyborem uzupełni mi braki w diecie mam teraz strasznie dużo zajęć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13357
Kolego, czy wiesz o co pytasz?
Już Ci napisano, że masz brać to, czego Ci w diecie brakuje: jeśli kalorii, to gainer, jeśli białka, to białko, jeśli tłuszcze, to oliwa, jak witaminy, to preparat, itd.
Czy cię coś zaleje, to zależy w dużym stopniu ile tego będziesz brał. Jeśli będziesz ładował gainer zgodnie z zaleceniami producenta, to Cię zaleje na bank. Ale jeśli dasz go tyle co potrzeba organizmowi, to będzie OK. Aczkolwiek zawsze lepiej, jak ma się dobrą dietę i prochu nie musisz łykać.

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 139 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1043
Dokładnie. produktami jak gainer lub białko uzupełniasz braki w diecie-to czego nie dostarczasz z pożywienia. To nie jest jakiś cudowny proszek co jak go wcinasz to Ci szybciej łapka i waga rośnie- to jest, że tak powiem sproszkowane jedzenie gorszej jakości- zawsze lepszy od gainera np bedzie kurczak, ryż itp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
moja rada:kup dobre białko

jak będziesz potrzebował gainera to wtedy możesz zmieszać sobie białko z owsianymi na przykład. Uzyskujesz w sposób najlepszej jakości gainer na rynku

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 663
Jakie białko polecacie ? Do dyspozycji mam 200zł. Chciałbym żeby mój wybór był trafiony oraz żebym był zadowolony ;)

Zmieniony przez - civic122 w dniu 2009-04-06 23:31:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 139 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1043
ja bym polecił pro longatum biogenix'a.
za 55-59 zł dostaniesz 750 gram. A jest naprawdę dobre jakościowo, smaki też sa ok.


Zmieniony przez - RQtSp w dniu 2009-04-07 00:04:28
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wsyp bialko do buzi i popij mlekiem - moze tak byc ?

Następny temat

BCAA + mieszanie

WHEY premium