SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko - nie tanie, nie drogie, lecz godne polecenia.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Wiek 28 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 634
Skoro nie widać efektu, to... to skąd wiadomo że działa? pytanie ciekawe ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3903 Napisanych postów 34915 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 254290
a jak oceniasz działanie np kawałka piersi z kurczaka?

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Wiek 28 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 634
Tylko wiesz, w piersi wiesz co mniej wiecej jest i czego sie spodziewac, a bialko w proszku? Proch jakich wiele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3903 Napisanych postów 34915 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 254290
nie rozumiem Twojego posta

rozwiń swoją myśl

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1055 Napisanych postów 21936 Wiek 7 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 337060
kupuj sprawdzone firmy to bedziesz wiedzial co jest w srodku i czego sie spodziewac,
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 895 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 36409
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8071 Napisanych postów 149349 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1184335
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 895
Ja jadlem ostrovit i banaowy i truskawkowy i smak nie rzuca ns kolana ale nie jest zly , wiadomo ze to nie perelka ale tez cena jest taka ze mozna sobie pozwolic wydac czesc funduszy na inne suple niz tylko na bialko , z rozpuszczalnoscia nie ma zadnych problemow , powstaje lekka piana ale schodzi po chwili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 117 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1389
Ja mogę polecić SFD, Allnutrition i ewentualnie z ciut droższych to Sport Definition ale jak dla mnie to tylko Lody Waniliowe są spoko.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bcaa xtra - dawkowanie

Następny temat

Universal monohydrate + PVL Mutant Mass

WPC zestaw