SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko WPC + Kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2078

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 160 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5626
Mam pytanie panowie, odnośnie WPC i kreatyny. Siedzę szperam już ponad 2 godziny i co temat to inne opinie. Zacznę od tego że dietę staram się utrzymywać w jak najlepszym porządku. Jako uzupełnienie chcę zakupić WPC łowickie + podbicie kalorii i wzbogacenie o bcaa. Czy picie białka tylko po treningu ma sens, czy lepiej stosować częściej? Odnośnie kreatyny to mam mnóstwo pytań, bo będę wcinał ją pierwszy raz. Oczywiście odpuszczam stosowanie kreatyny w dni nietreningowe, bo mija się to z celem, tak samo jak łykanie na czczo. Lepiej wybrać kapsułki czy proszek? Spożywać przed i po treningu czy tylko po treningu? Kreatynę popijać wodą, carbo - nie planuję zakupu, czy może sokiem? Czy przy wcinaniu kreatyny są jakieś dodatkowe zalecenia? Picie większej ilości wody niż zwykle? Czy stosowanie krety z samym WPC ma sens, czy trzeba coś dodawać do takiego cyklu? Jaką kreatynę wybrać? Dzięki z góry za odpowiedzi, za dobre rady się odwdzięczam ;)

Zmieniony przez - piotrekk2 w dniu 2015-03-03 21:56:41

Wrzuć na sztangę tyle ile nie jesteś w stanie podnieść i dorzuć jeszcze piątki.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
1. a wiesz w jakim celu stosuje sie bialko, ze zadajesz pytanie o sensownosc jego ladowania wiecej niz tylko po treningu?
2jestes 4 lata na forum, wiec powinienes wiedziec ze wszystko znajdziesz juz w naszym dziale

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
1 Jak masz policzone wszystko to wpc zbędne, dla podbicia kalorii to i banana mozesz zjeść. Są braki stosujesz, nie ma braków nie ma po co. Mozesz sobie popróbować czy np codzienna zwiększona podaż białka (ponad to co w jedzeniu) wpłynie na Ciebie pozytywnie czy nie.

2 co do kreatyny ile ludzi tyle opinii, kapsy lepsze dawkowanie, proch ekonomiczny (nie zawsze smaczny) jak chcesz brać tylko w treningowe to walnij całą porcję po treningu. Czym popijesz twoja sprawa, przy kreatynie powinno się ciu więcej wody pić.

Cykl na kreatynie + wpc na odżywce białkowej cykli się nie robi. co dodac do cyklu, zależy od celów, funduszy. co do kreatyny np https://sklep.sfd.pl/ActivLab_TCM_Powder-opis29698.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 160 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5626
anubis84
co dodac do cyklu, zależy od celów, funduszy. co do kreatyny np https://sklep.sfd.pl/ActivLab_TCM_Powder-opis29698.html

Cele wciąż i niezmiennie te same, wzrost siły i masy mięśniowej.
W przypadku gdybym wchodził na cykl np. z monohydratem wpc idzie w odstawkę? Dlaczego tak powinno się robić, czy ma to jakiś negatywny wpływ?
Wiadomo, każdy ma w jakimś stopniu ograniczony budżet, ale mógłbym się na coś dodatkowego szarpnąć. Tym bardziej gdyby przyniosło to dodatkowe efekty. Czy mógłbyś coś zaproponować?

Co do odżywki białkowej, czasami umyka mi jeden posiłek, bądź nie jestem w stanie go w siebie wcisnąć, w takim wypadku fajnym rozwiązaniem byłoby łyknąć wpc, jako dopełnienie. Nie chodzi mi rzecz jasna o zastąpienie odżywką posiłku.

Dzięki za odpowiedź, wszelkie rady są mi bardzo pomocne.

Wrzuć na sztangę tyle ile nie jesteś w stanie podnieść i dorzuć jeszcze piątki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4499 Napisanych postów 35780 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263040
W przypadku gdybym wchodził na cykl np. z monohydratem wpc idzie w odstawkę? Dlaczego tak powinno się robić, czy ma to jakiś negatywny wpływ?


a czy jak wchodzisz na cykl kurczak idzie w odstawke? Nie.
Białko to poprostu jedzenie w proszku, uzupełnienie braków w diecie. Tak jakbyś miał (powiedzmy) sproszkowanego fileta z kurczaka.
Jak musisz to uzuepłniasz miche WPC, nie zaleznie czy cykl czy nie cykl... jak masz dopięta miche i dostarczasz wszystkich makro to w ogóle białko będzie zbędne.

cała filozofia



Zmieniony przez - K_PS w dniu 2015-03-03 23:09:11

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 160 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5626
No rzecz jasna. To co w takim razie powinno składać się na cykl oprócz kreatyny?

Wrzuć na sztangę tyle ile nie jesteś w stanie podnieść i dorzuć jeszcze piątki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4499 Napisanych postów 35780 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263040
Zbilansowana dieta i odpowiedni trening

Wiadomo, można coś tam jeszcze dorzucić ale skoro to Twój pierwszy cykl to skup sie na tej kreatynie i na tym co napisałem wyżej, będzie dobrze

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie białko rano po przebudzeniu,po treningu a jakie przed snem?

Następny temat

Przedtreningówka

WHEY premium