SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko Olimp Whey Protein Complex i spalacz Olimp-Thermo Speed Extreme.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1068

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Odżywki i suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 778
Witam. Pytam o białko połączone ze spalaczem, problem jest taki, że mam dużo tłuszczu na sobie i za nic nie mogę tego spalić. Nie mam diety, ale staram się ograniczać cukry i tłuszcze. Ćwiczyłem na siłowni na "sucho" 7 miesięcy, udało mi się zrzucić pare kg i podbudować masę mięśniową, ale nadal mam lekką oponkę na brzuchu. Mam zakupiony spalacz tłuszczu i białko, może mi ktoś powiedzieć jak to może zadziałać w połączeniu ? Da się jednocześnie zrzucić parę kg i zbudować mięśnie ?
Pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 297123
Nie da się

Białko służy do uzupełniania braków w diecie a nie do "działania"

Spalacz pomoże w utracie tkanki tłuszczowej jeśli masz ujemny bilans kaloryczny
1

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 17375 Napisanych postów 9041 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 338748
scottix2
Nie mam diety, ale staram się ograniczać cukry i tłuszcze.

I tu jest Twój główny problem - formę robi się w kuchni, potem na treningu. A suplementy to dodatek do powyższych. Ogarnij żywienie, to nie będzie problemu z oponką na brzuchu.
Białko w prochu to nie jest magiczny środek odchudzający - zamiast niego możesz zjeść jaja, mięso, nabiał - to też jest białko.
Spalacz możesz brać, tylko jeżeli dieta kuleje, to ładowania spalacza jest stratą kasy.
1

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 16383 Napisanych postów 127899 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1438854
Nie mam diety, i tu jest problem, a może jesz na oko i dobrze, ale to daj do oceny w dziale odzywianie wg wzoru http://www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2110 Napisanych postów 49893 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 492546
szkoda marnowac czasu przy bezsensownym odzywianiu , nie musi byc nawet jakas super wyliczona i trzymana co do grama sle ogolny zarys i trzymanie sie podstawowych zasad znaczaco wplywa na efekty wiec niz zakupiony spalacz z bialkiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Regeneracja - zmniejszenie kcal

Następny temat

Kelton home HS1 vs Marbo MS- S101 które stojaki wybrać?

Wheya