SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko 24/h?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ktos ostatnio napisał na forum że białko można wsuwac o kazdej godzinie, nawet w srodku nocy, mówie oczywiscie o samym białku, bez wegli czy tłuszczy, np tynczyk w sosie własnym? CO o tym sądzicie? czy nie spowoduje to odkladania tłuszczu ? taki tunczyk na kolacje powiedzmy o 21-szej, nie wiem jak wy, ale ja potem siedze jeszcze te 2-3 godziny zanim pujde spac i juz mi sie zdązy strawic , i ide w sumie spac na głodnego. Czy zjedzenie jeszcze jednej puszki o 23-24-tej, bedzie dobrym pomyslem? Wiem ze odzywka białkowa byla by lepsza,. ale narazie mam pusto w kielni...

lewy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 619 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14109
Wlasnie o to chodzi zeby jesc tego tunczyka o tej godzinie zeby sie nie chcialo jeszcze czegoś wsunac. Ok 30 min przed spaniem. Albo chodzi wczesnie spac. Jak chodzisz spac o 24 to poprzedluzaj sobie przerwy pomiedzy posilkami o kilkanascie minut i ci sie wyrówna.

To Wam powiem co Wam powiem, ale Wam powiem.

Moderator na K**

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Białeczko możesz zasunąc (tylko coś lekkiego) i 30 minut przed snem.

W nocy również, ale jeśłi nie startujesz-nie musisz się tak katować

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziękówa chłopaki, ale mam jeszcze pytanie. Bo tez mi sie przypomnialo ze ktos tam napisal ze jednorazowo organizm moze wchłoonąc ileś tam gram białka, zdaje mi sie ze to było cos około 40, ale nie pamietam. Wiem ze to napewno był wałkowany temat, ale ja czesto jem sobie jako 1 posiłek 2 puszki tuna w sosie własnym z bułą, i tak wlaśnie robilem min. mna kolacje, z tym ze juz bez bułki, a z samego tunczyka wychodzi ok 60 g białka, wiec mam nadzieje ze czesc z tego sie nie marnuje.

lewy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 619 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14109
Nie to ze sie marnuje ale sie wydala

To Wam powiem co Wam powiem, ale Wam powiem.

Moderator na K**

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to stary, jakbym jadl po 1 puszcze , to tez bym klocki walił Przemiana materii

lewy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia...

Następny temat

Prosze o ROZPISKE !!!!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium