SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 16747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 305
Witam
Mam zamier zakupić WPC aby zastąpić nim jeden posiłek w diecie (standardowa masowa)
Szczerze mówią przejrzałem już dziesiątki tematów z ostatniego miesiące tego działu, i wszędzie pisze co innego.
Ogólnie mam dwa pytania
Czym się różni na przykład SFD econo v2 od chociażby troche wyższej pólki hi-tec c-6, lepszą jakością białek ? a więc co za tym idzie szybszymi przyrostami ?
No i w końcu co brać czy faktycznie szkoda pieniędzy i uderzyć w tą niższą półke cenową ( no oczywiście nie chodzi mi już o 20 kg beton z allegro) czy dopłacić np. do tego hi-teca c6 czy natural od olimpa
Dodam że interesuje mnie większe opakowanie (3-4 kg),zwłaszcza jeśli wychodzi taniej
Póki co najbardziej zainteresowało mnie UNS, ale z drugiej strony czy w tej cenówce econo od SFD nie jest tym samym a tańszym
Aha i myślałełem jeszcze o czymś takim wie ktoś coś na ten temat Mex nutrition - American Standard Whey
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12023 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
na pewno surowiec jest lepszej jakosci.
econo bylo tworzone z mysla o klientach ktorzy gustuja w ostrowii wtedy tak popularnej, adresowane bylo do segmentu konsumentow z malym budzetem w kieszeni

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 416 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8160
Przyrosty zaleza od diety. hitec nie jest wyzsza polka. Do uzupelnienia jest ok optimum gold whey, dymatize elite xt, qnt delicious whey
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
jesli szukasz tanio smialo celuj w sfd econo - ja popijam i nie ma lipy
albo zmieszaj sobie opakowanie econo + opakowanie naturala olimpu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 77
witam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 77
witam
Zakupiłem ostatnio białko własnie sfd econo jako poczatkujący ze stazem 1,5 miesiaca chodziło mi wyłacznie o uzupełnienie diety w białko bo z rana mam problem z uzupełnieniem...wiec chodziło mi o dostarczenie jednej porcjii 33 g. Problem w tym że po tym białku jestem przez 2-3 godzinki strasznie nabuzowany..jakbym na jakims dopalaczu był...dodam ze nie jest to dla mnie komfortowa sytuacja ze wzgledu na prace jaka wykonuje. Jako ze nie mam doswiadczenia z odzywkami to czy to jest normalna reakcja? wziołem juz 4 porcje i zawsze jest to samo,nawet ostatnio zmniejszyłem do 23 gram i bez zmian.Dodam ze diete mam w sumie dopietą i trening siłowy tez.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1158 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24435
Hi-Tec C6 lipa
Mex American Standard Whey lipa
bierz whey 100 Treca lub natural Olimpa

Zmieniony przez - arturro01 w dniu 2013-06-21 11:25:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
front - reakcja dziwna, powinieneś czuć się normalnie
arturo- c6 lipa? bo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 77
no własnie tez sie dziwie..aczkolwiek nie mam podwyzszonego tetna czy cos w tym stylu...ale taki jestem jak...hmmm kiedys daawno temu jak po amfetaminie-oczywiscie duzo słabiej i krótko ale uczucie podobne.No nic potestuje jeszcze w innych porach dnia np. przed treningiem.pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1158 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24435
remik napisałem lipa bo jest zaniżona wartość białka oraz to że nie jest tam sama serwatka no i nigdy nikomu nie polece firmy która robi swoich klientów w konia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 416 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8160
Jw
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jack3d

Następny temat

Odzywka na regeneracje

WHEY premium