SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko + kreatyna + omega 3 + witaminy - jak to dawkować ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po treningu potrzebujesz EAA, które masz w odżywce białkowej. Co do omegi - prozdrowotnie 1-3 kaps, aby chcieć osiągnąć wymierne rezultaty ze stosowania epa/dha to tak 6-9 kaps Olimpa.
Co do ogólnego tematu - piszesz, że wiesz ile brać, to ok. Białko wedle braków w diecie, ale po treningu jeśli nie masz EAA czystych to daj po tren. odżywkę białkową. Na noc ok - ale albo z oliwą albo inwestuj w kazeinę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
masz chyba dietę,więc wiesz kiedy powinieneś dodać białka
równie dobrze mógłbyś spytać o której masz zjeść kotleta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
kazeina też nie jest konieczna
wystarczy nawet wpc, w moim przypadku i tak na noc idzie twaróg lub serek wiejski i dobrze mi z tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 149 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3709
Mam dietę no i wiem, że brak mi ok 30g białka :P No ale kiedy dać bo to też ma istotny wpływ :P

"z każdym dissem na mnie tworzysz własny autoportret"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na pewno po treningu.
Na noc ja również preferuję twaróg z oliwą mentos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
daj po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Po treningu obowiązkowo, chyba że już dajesz wtedy miedzy posiłkami lub dokładając do jakiegoś posiłku ubogiego w białko.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Creatine Iron horse v Power Factory Creapure

Następny temat

Czy “aminokwasy" oraz "gainery" szkodzą zdrowiu? - Topic

WHEY premium