SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko + carbo - jak to brac?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6858

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4
Witam chcialem prosic o pomoc. Mam okolo 180 cm, 80 kg, chcialem teraz przybrac na masie wiec kupilem bialko ostrowii wpc80 i carbo. Jedyna miarke jaka dostalem to miarka trec nutrition z carbo ktora ma oznaczenia co dziesiec jednostek cc, do 50. Nie mam pojecia ile gram carbo miesci sie w tej miarce ani ile gram bialka do niej wchodzi... Wiec mam prosbe gdyby ktos mogl mi to napisac i jeszcze bylbym wdzieczny za napisanie ile gram bialka i carbo powinienem brac przy mojej wadze, carbo chce brac tylko po treningu a bialko zamierzalem po treningu i przed snem, ale tylko w dni treningowe... Nie wiem do konca czy to dobry pomysl, czy powinienem brac bialko tez w nietrteningowe dni? W kazdym razie bylbym wdzieczny za rozpisanie mi tego i napisanie jaka gramature ma ta miarka treca.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Za równo białko jak i carbo, czyli węglowodany, są to odżwyki uzupełniające dietę w te dwa makroskładniki i od tych braków ustalasz dawkowanie. My nie wiemy jaką masz dietę. Wątpię czy ktoś wie ile gram ostrowi wchodzi do miarki treca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
co do miarki treca to na pewno na opakowaniu jest napisane ile g ma jedna miarka carbo etc.



spodziewam sie ze nei masz diety i nie wiesz ile tego sypac wiec propozcyja jest taka z mojej strony jest taka:
1. po treningu bialko + carbo: jesli jestes endomorfikiem to wal 0,5-1g/mkc carbo i okolo 30-40g bialka.
2. w nietreningowe proponuje to zostawic. jelsi chcesz podbic kalorycznosc to kup gainera. jesli chcesz sie obronic przed katabolzimem nocnym to kup bialko dlugowchlanialne
1

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 224
Naprawde siwetnie mi pomogliscie, wiem co to jest bialko i carbo, wiec nie wiem po co w ogole piszecie skoro nie potraficie odpowiedziec na moje pytania...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Ale o co chodzi? Żeby ktoś Ci podał ile gram wchodzi do tej miarki, musiałby mieć taką miarkę, wagę, ostrowię i to carbo, którego nawet nie podałeś nazwy. Marne szanse. Sam przesyp sobie miarkę jednego i drugiego produktu do jakieś torebeczki foliowej i pójdź do jakiegoś sklepu żeby zważyć. Dawkowanie carbo podał Ci maximums_pl, w zależności jak łapiesz tłuszcz, mnożysz swoją wagę razy od 0,5g gdy łatwo idzie fat, do 1g carbo gdy nie stanowi to dla Ciebie problemu. Dawkowanie białka ustala się od braków w diecie. Widzę, że raczej z tym cienko to lepiej bierz i w dzień treningowy jak i bez treningu po 30g-40g na porcję. Na noc lepiej zjedz twaróg, a ostrowię w ciągu dnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 74
WItam chce kupic sobie
http://www.allegro.pl/item596166165_ostrowia_bialko_1800g_sssmakii_najnajtaniej.html
to białko i jakies Carbo ... Mam 18 lat 78kg,184wzr (co dzien robie 80 pompek i brzuszki odczasu 20min siłkowni i w piłke gram) doadzcie i jakie carbo a jak nie to piszcie co i jak dzenki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

System protein 80 olimpa

Następny temat

cp+mono

WHEY premium