SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 661

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 123
Witam.

Chciałbym sie dowiedzieć jakie białko mogłoby być najlepsze dla poczatkujacego. Buduje mase miesniowa . Tak mam diete lecz nie daje rady dostarczyc odpowiedniej ilosci bialka . Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jakie by bylo dla mnie najlepsze ?:) Wydatek myśle, że gdzies do 70~~zł.

@P.S.
Nigdy wczesniej nie mialem kontatku z jakimi kolwiek suplementami.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 5813 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 60511
poszukaj jakiegoś WPC - i nie ma białka na masę czy redukcję .. .

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1002
WPC SFD,Tanie bo 35zł za 750g to jest na prawdę spoko,smaki wszystkie są wspaniałe:d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1111 Napisanych postów 22040 Wiek 8 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 342630
tak samo nie ma bialek dla poczatkujacych i zaawansowanych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9106
w twoim przypadku kierował bym się ceną i wybrał białko od SFD econo lub plus ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 742 Napisanych postów 34664 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 254640
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 123
@Maniak7000.

Wiem o tym dokładnie dlatego napisałem, że nie daje rady dostarczyc odpowiedniej ilości poprzez diete.

@Remik7
Co do tego białka to jaki smak byś proponował? .

@post
I czym różni sie białko wpc protein plus a wpc protein econo v2

Zmieniony przez - Subikk w dniu 2013-09-09 15:28:15

Zmieniony przez - Subikk w dniu 2013-09-09 15:31:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 742 Napisanych postów 34664 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 254640
rozni sie zawartościa bialka w econo 70% / w plusie 80%
smaki sam testuj kazdemu cos innego smakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9106
co do smaków.. są gusta i guściki, musisz sam wypróbować, bo to, co było smaczne dla kogoś, dla Ciebie będzie już nie do przyjęcia, jeden lubi słodkie, inny kwaskowe.. ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stak przedtreningowy bez zjazdu

Następny temat

Który gainer lepszy?

FuckBaton