SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3383
witam , chciałbym się dowiedzieć jakie produkty spożywcze zawierają dużo kazeiny, a jakie serwatke. I czy to ważne by podczas diety przed snem dostarczyć organizmowi kazeine by uniknąć w pewnym stopniu procesowi katabolizmu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21993
Kazeina - twaróg.

I tak, warto.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 16605 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 65709
j/w
twaróg przed snem jest dobrym rozwiazaniem bo rozkłada sie do 8godz
proponuje dodac oliwe by spowolnic wchłanianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4524 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33482
j.w

Kazeine zawiera twaróg, a serwatka jest pozostałością po całkowitym ścięciu mleka krowiego. Zdr.

Zmieniony przez - zaglebieSC w dniu 2008-08-19 10:21:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3383
acha spoko i mam trzy jeszcze małe pytania:
1. czy zamiast oliwy z oliwek mogę łykać tran ? i o jakich porach
2. jaki wybrac twaróg bo widziałem w sklepie chyba trzy ;
light 0% ,
półtłusty chyba 15%
tłusty bodajże 25%
3. czy płatki owsiane można jeść takie jakie są, bo na opkakowaniu pisze że trzeba je zalać wrzątkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 5486 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48077
acha spoko i mam trzy jeszcze małe pytania:
1. czy zamiast oliwy z oliwek mogę łykać tran ? i o jakich porach MOŻNA - choć najlepiej to i to/ do posiłku w którym potrzebne są tłuszcze2. jaki wybrac twaróg bo widziałem w sklepie chyba trzy ;
light 0% , zależy ile potrzebujesz tłuszczu ... ale ja preferuje lightpółtłusty chyba 15%
tłusty bodajże 25%
3. czy płatki owsiane można jeść takie jakie są, bo na opkakowaniu pisze że trzeba je zalać wrzątkiem Można, ale rozumiem że masz zamiar wsypać je do jogurtu czy mleka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17596
tylko jak wlejesz owsianke do mleka to poczekaj az zmieknie bo taka surowa to niestrawna jest:P nie jedz jej czasami tak na sucho,jak czipsów
a jak dla mnie ser tlusty to niezjadalny jest;d sam preferuje poltlusty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
acha, rozumiem. dzięki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 6127 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23447
twaróg przed snem jest dobrym rozwiazaniem bo rozkłada sie do 8godz

bez przesady!-połowe z tego owszem

życie jest za krótkie żeby byc małym

http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 380 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4937
ja gdzies spotkałem się ze stwierdzeniem, że na noc optymalnym rozwiązaniem jest mix twaróg + jajko. Podobnież dzięki białkom z jaja organizm "może" dobierać sobie jeszcze odpowienie aminokwasy (szybciejwchłanialne) we wcześniejszych porach snu...

Ile w tym prawdy ??

P.S. Ja osobiście wcinam sam twaróg półtłusty

"Sorry babe, not with the lights on this month. I'm bulking." CT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4524 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33482
Ja osobiscie rowniez wcinam sam twarog i nie sadze aby to jajo dodane do twarogu cos pomoglo, twarog sam w sobie posiada wszystkie egzogenne aminokwasy o ile sie nie myle. Zdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

witam, mam taki dziwny problem, czy to set point?

Następny temat

Dobry spalacz dla 17-latka !!!!

Fruzelina