SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Ser bialy z jajami na pewno bedzie lepszym rozwiazaniem niz sam ser.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
A jaka jest roznica ? Skoro tak, to moze sam zaczne laczyc te dwa produkty. Zdr.

Zmieniony przez - zaglebieSC w dniu 2008-08-21 11:12:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
bo jajko posiada wszystkie aminokwasy, a twróg to bogactwo wolnowchłanialnej kazeiny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1621
na noc z reguly jem twarog chudy a ze jest dla mnie malo zjadliwy, to dodaje mala lyzke miodu (mam od pszczelarza )
niby to cukier prosty ale w ilosci 5-10g mi nie zaszkodzi a powilem smakuje o wiele lepiej.

Jaja na noc czasem, jak nie mam sera.

a co sadzicie o tunczyku na noc? chyba za szybko sie wchlonie...

------------------------------------------------------

Gdy cos robisz to zrob to lepiej niz od ciebie tego oczekuja

Adam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
Zgadza sie w twarogu jest wolnowchlanialne bialko pod postacia kazeiny ale sa rowniez wszystkie egzogenne niezbedne aminokwasy tak jak w jajku. Wiec po co dodawac to jajko, bo oprocz roznego czasu wchlaniania tych dwoch produktow roznicy nie widze. Chyba ze sie myle

Zmieniony przez - zaglebieSC w dniu 2008-08-21 14:09:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20725
kazeina tez zbudowana jest z aminokwasow wiec nie rozumie jak mozna pisac, ze jajko zawiera wszystkie niezbedna aminokwasy a ser jest bogactwem kazeiny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 591 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3116
hm...z tego co mi wiadomo to jajo rzeczywiscie ma najbogatszy aminogram
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
Wszystkie osiem niezbednych aminokwasow jest w twarogu jak i w jajku, twarog lepszy na noc ze wzgledu na kazeine ale po co mieszac te dwa produkty, w jaki sposob wplynie to korzystnie na nasz organizm i budowanie masy ?

Zmieniony przez - zaglebieSC w dniu 2008-08-21 23:10:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1621
Jak zaczniesz startowac w Mistrzostwach Polskich i myslec o Mr Olimpia to wtedy bedziesz mial roznice.
Narazie na takim poziomie jak jestes to wszystko jedno czy zjesz twarog, jajo, tunczyka czy jakiekolwiek inne podobne bialko. Przy amatorskim poziomie wytrenowania roznicy nie zauwazysz.

------------------------------------------------------

Gdy cos robisz to zrob to lepiej niz od ciebie tego oczekuja

Adam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
A cos poza jajkami , twarogiem , odzywek z kazeiną jest dobre na noc ?

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

witam, mam taki dziwny problem, czy to set point?

Następny temat

Dobry spalacz dla 17-latka !!!!

WHEY premium