SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Białko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 270 dni Na forum 269 dni Przeczytanych tematów 421
Witam. Zastanawiam się nad kupnem białka ze stron myprotein bądź bulkppwders, chciałbym się was spytać czy próbowaliście białek z tych stron, czy warto kupić? Jak tak to jakie polecacie?

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6732 Napisanych postów 5865 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 291165
białko jak każde inne pewnie, ja od lat stosuję SFD i Allnutrition i jestem zadowolony, kolega dał mi kiedyś na próbę bulkpowders czekoladę, ale mi nie podeszło, jakoś tak mi chemią zaleciało czymś szczególnym kierujesz się chcąc kupić z tych firm?

Zmieniony przez - DJ_DoDo w dniu 2018-08-07 08:29:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 20 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 374
Ja stosowałam bialeczko trec obecnie stosuje sfd wpc protein plus i z czystym sumieniem polecam! Dobra cena :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 137 Na forum 254 dni Przeczytanych tematów 9573
Obie firmy są jak najbardziej wporządku. Mają dużo smaków z których napewno coś dla siebie wybierzesz. A smak , wiadomo indywidualna sprawa każdego.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3026 Napisanych postów 57783 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 649096
Jakościowo firmy te wydaja się ok. Pod względem smaku Allnutrition bardziej mi podchodzi.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Bulkpowder często mają spoko promocje. Na dzień dzisiejszy możesz dostać 2.5 kg białka za 106 zeta po użyciu kodu. Co do firmy nie musisz się obawiać.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
domer
Jakościowo firmy te wydaja się ok. Pod względem smaku Allnutrition bardziej mi podchodzi.

Też tak sądziłem dopóki nie spróbowałem białka Bulk Powders. Dzisiaj z czystym sumieniem mogę powiedzieć że zarówno Bulk jak i allnutrition sfd robią smaczne bialeczko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 836 Napisanych postów 3353 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 78044
myprotein to wiodaca firma na angielskim rynku

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
czellista
myprotein to wiodaca firma na angielskim rynku

Podobnie jak Bulk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 270 dni Na forum 269 dni Przeczytanych tematów 421
czyli bez zadnych obaw mozna zamawiac? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6732 Napisanych postów 5865 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 291165
analizując powyższe - tak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testo + kreta