SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko, suple, nadwaga

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1509

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 33
Witam! Otóż mam pytanie do was, ekspertów (sam zaczynam), na temat białka. Chciałbym zacząć drobną suplementację, a jednak mam brzuszek i nadwagę w wysokości 5-6kg. Co mogę zarzucić na szybszą redukcję? Czy białko jeszcze bardziej zwiększy moją masę ciała? Z góry dziękuję za odpowiedzi!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Białkiem uzupełniasz jego brak w diecie. Nie urośniesz od niego, ani nie schudniesz. Jeśli masz braki, to śmiało
Imo stawiaj na jedzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 33
Jasne, dzięki, takiej odpowiedzi oczekiwałem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33067 Napisanych postów 23160 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278039
SzatanekTM
Witam! Otóż mam pytanie do was, ekspertów (sam zaczynam), na temat białka. Chciałbym zacząć drobną suplementację, a jednak mam brzuszek i nadwagę w wysokości 5-6kg. Co mogę zarzucić na szybszą redukcję? Czy białko jeszcze bardziej zwiększy moją masę ciała? Z góry dziękuję za odpowiedzi!
Nie jestem ekspertem ale najpierw zaczyna sie od diety potem od treningu i na koncu od supli , Jak juz wyżej kolega wspomniał -białkiem i gainerkami uzupełniasz braki w diecie .,Szybkie redukcje to złe redukcje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bialko nie zwiekszy masy ciala a podniesienie jego ilosci w diecie moze nieco napedzic metabolizm.

Redukcje przyspieszyc moga tez ostre przyprawy, imbir, cytrusy (glownie grejpfruty), kawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
masz w linku poniżej opisane krok po kroku jak się zabrać za redukcję
https://www.sfd.pl/_Redukcja_dla_Juniora,_jak_się_do_tego_zabrać_-t916418.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Przedstaw swoje obecne odzywnianie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stymulator hgh

Następny temat

Nietolerancja laktozy

WHEY premium