SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko+Dextroza

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 121
cześc kupiłem Białko - Perfect Whey Protein 1500g smakowy i dextroze i chcem to razeł łonczyc w jakich porciach moge to łonczyc ? czy moge jednoczesnie mieszac białko i dextroze ? kiedy mam to brac jak w dni trenigowe i jak w dni nie trenigowwe to jest dextroza i białko z firmy trec pomoze mi ktoś ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wyszukiwarka
możesz mieszać
możesz nie mieszać
taki myx po treningu jak najbardziej wskazany : dextro 30 g + 30 g białka
białko możesz też przed tren
przed snem
z rana...
opcji jest wiele
a którą wykorzystasz zależy od tego, jakie masz zapotrzebowanie na białko i ew. braki
pozdr.

Zmieniony przez - emenems w dniu 2006-02-18 12:10:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 121
a moge rano po przebudzeniu Białko z dextroza ? i po trenigu białko z dextroza ? przed snem to juz same białko ? taka kombinacja moze być ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64150
jezeli masz taki nie dobor bialek to taka kombinacja tez moze byc!pamietaj tylko ze nadmiar bialek bedzie sie rowniez odkladal w postaci tkanki tluszczowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Warto dodatkowo 20-30 minut przed treningiem dać 20-30 g dextozy i 15-20 g białka, z tego co zrozumiałem to chyba nie dbasz o dietę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 121
Diete staram sie stosowac ale nie zawsze to wychodzi to ile razy dziennie radzicie mi stosowac białko a ile dextroze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
dextroza to to samo co glukoza
bierz przed treningiem z 20-30 gram i tyle samo po treningu

co do bialka to jak wyzej koledzy juz napisali
po treningu, na noc, do posilku ubogiego w bialko etc.

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 121
dziekuje wam wszystkiem ze mi pomogliscie :D THX papa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tribus

Następny temat

Gdzie mogę kupić Thermal Pro w Gdańsku?

Wiecej