SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białe zęby ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 158974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Po pierwsze to trzeba wyleczyć wszystko co jest do wyleczenia a dopiero później wybielać. Po wybielaniu wymienić wszystkie stare plomby na nowe.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1584
ja też wybielałam u dentysty i kosztowało mnie to 600 zł. ale ból zebów niemiłosierny. pasty wybielające są w porządku na podtrzymanie efektu :)

Zmieniony przez - Peleczka w dniu 2014-01-15 18:53:32
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
400 zł to wcale nie jest wcale ani tanio, ani drogo - ale jestem na 99% pewien, że to system nakładkowy ( idziesz do dentysty, leczy Ci zęby, problemy z dziąslami, potem robi Ci wycisk, daj takie specjalne szyny w które wciskasz preparat wybielający i działasz sobie tak jak Ci zaleci przez ok 7 - 10 dni, potem idziesz na wymianę plomb, koronek, licówek i koronek jeżeli takowe posiadasz ) druga dentystyczna metoda o wiele droższa, skuteczniejsza i szybsza, bo samo wybielanie to chyba kilkadziesiąt minut ( polega to na zabezpieczeniu dziąseł, naniesieniu na zęby żelu wybielającego i potem musisz ładnie uśmiechać się to specjalnej lampy) koszt chyba od 1000 - 1600zł w zalezności od gabinetu.
Tak czy siak wybielanie nie jest na wieki i trzeba to powtarzać.

A to co napisałem jest oparte na cenniku mojego dentysty... sam nie wybielałem, bo nie muszę, naturalnie mam zęby jasne i zwykłe pasty wybielające wystarczają.

Zmieniony przez - keval w dniu 2014-01-15 18:58:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 124 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306
Hehe... miękka szczoteczka, ajona i systematyczne mycie + eliminowanie używek. I tak zęby w bardzo dobrej kondycji utrzymuję od wielu lat. Dokładnie to samo polecam i wam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
andresx jeżeli naturalnie masz białe zęby to może i to się sprawdza. Ja też jestem posiadaczem prawie "białych" zębów na poziomie 3 w skali u dentysty więc w moim wypadku wybielanie zrobiło by więcej złego niż dobrego ( bo efekt kosmetyczny niewielki a mogą się uwrażliwić) i dodam że herbatkę lubię mocną i papierosy też nie są mi obce ( co nie znaczy że palę paczkę dziennie), za to wielu moich znajomych praktycznie nie stosujących używek ma zęby w nieciekawym odcieniu ( czy to wina genów czy to leków które brali - jedno pewne - to nie wina braku higieny ), dlatego szczotka i pasta to nie antidotum na białe zęby.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4
witam wszystkich według mnie najlepsza jest ta pasta http://ekokosmetyki.info.pl/katalog-produktow/pasty-do-zebow-3/pasta-do-zebow-vicco-vajradanti-200-ml-bez-fluoru-4 to jest moje niedawne odkrycie:) i polecam bo jest bardzo skuteczna:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 32
Ja zamawiałem pastę supersmile na superusmiech, internetowa drogeria z naprawdę profesjonalnymi produktami i jestem bardzo zadowolony :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1659
Paski wybielajace to chyba najlepszy wybór.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Są dużo bardziej skuteczne metody niestety również i sporo droższe , natomiast wszystkie takie rzeczy należy zrobić na zdrowych zębach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czeste pocenie

Następny temat

prosze o rade w sprawie Włosów

WHEY premium