SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białe zęby ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 159001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 124 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306
To jest kwestia tego w jakim towarzystwie człowiek obcuje - dla nas zaskakujące jest niemycie zębów, a w pewnych środowiskach, wręcz zostanie to uznane za normalne. Tak wygląda prawda - ja sobie tego nie wyobrażam, a innym to nie przeszkadza. Ja testuję, miałem wiele past przed ajoną, a inni mają to...
...
Napisał(a)
Usunięty przez malutka_k za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 39 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 71
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4
Ja z tego korzystałem. Pomogło:
www.bit.ly/1dIRyfu 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak długo te paski wybielające trzeba stosować aby wybielić zęby ?

Zmieniony przez - Bartek1999 w dniu 2013-08-26 20:59:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16
A moim zdaniem chyba żadne paski wybielające nie dadzą takiego efektu, jak wykonanie profesjonalnego zabiegu wybielania u stomatologa. Uważam też, że zamiast wybielać zęby lepiej zacząć właściwie o nie dbać.

Wygodne fotele biurowe oraz różnego rodzaju stoły - http://www.ergomeble.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 777 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52435
Dadza , dadza. Stosowalem z powodzeniem POLECAM!

joł!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 124 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306
Paski wybielające jedyne co robią, to niszczą szkliwo, bo efekt w postaci bieli jest bardzo krótkotrwały. Mnie udało się zmienić zęby systematycznością, no i eliminowaniem używek - fajki i kawa poszły w zapomnienie, weszła pasta ajona, i z czasem wszystko się zmieniło. Druga sprawa - super, że udało mi się zrezygnować z nałogów!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1584
Blanx jest najlepszą pastą wybielającą :) do kupienia w aptekach, w superpharmie kosztuje na promocji ok 20zl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Te wszystkie pasty to o kant dupska rozbić. Zaliczyłem prawie wszystkie marki, łącznie z tymi z usa z novamina po 100 i więcej. Działa jedynie zabieg wybielający u dentysty, ale to trzeba się przygotować na koszt nawet do 1000zł - zależnie od metody. Dla mnie warto.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 389
Ja u siebie widziałem wybielanie za parę stów (chyba 400 zł), byłem w szoku, że tak tanio bo zawsze słyszałem narzekanie jeleni, że żadne środki nie pomagają a po co się babrać jakimś syfem jak za grosze można u dentysty wybielić i pewnie jeszcze jakąś gwarancję daje

Zmieniony przez - Horny w dniu 2014-01-15 18:22:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czeste pocenie

Następny temat

prosze o rade w sprawie Włosów

WHEY premium