SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko serwatkowe

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2213

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy jest na rynku białko serwatkowe o innym smaku niż naturalny, bo jest niemiłosierny (...) ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
Poważnie pytasz?Na rynku jest oporowo smakowych serwatek różnych firm,nie spotkałem się natomiast z takim smakiem jak mówisz-naturalnym,chyba że masz no myśli bezsmakowe białko,ale te jest w porządku-całkiem neutralne.W każdym razie poszukaj serwatek Ultimate Nutrition,Sports One,Inkospor i Multipower.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tak naturalny - bezsmakowy. Ani incosport ani multipower nie mają innego smaku!!! Są kakaowe itp. ale to jest najczęściej białko sojowe, a Olimpu jest z jajek, więc nie za dobrze to wygląda. Wiem, że multipower ma napój z białkiem serwatkowym, ale ten nie ma jeszcze atestu i w Polsce go nie dostanę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Porponuje sports one -whey 2, ultimate nutrition-prostar whey,hi-teac- chyba tez ma jaies bialko serwatkowe smakowe.

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja od daaawna jade na serwatce bezsmakowej ultimate nutrition-tej 95% bialka. Jest milion sposobow zeby urozmaicic smak ;). Od bardziej skomplikowanych typu wrzucenie do blendera lodow, owocow itp do najprostszych-czyli lyzeczka kakao lub kawy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dopiero zaczynam - POMOCY!!!

Następny temat

cykl Dąbka!?!?!

WHEY premium