SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko brać czy nie brać?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 70 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 653
W sumei to jeśli dizie o odżywki i inne takie to jestem mocno do tyłu. Po jakim czasie można lub powinno się brać białko? Obecnie ćwiczę od 4,5 miesiąca, mam lat 26 i moim celem jest nabicie masy do 81kg. Wzrost 180,5cm waga początkowa 64kg obecnie 70kg. Ale ostatnio zastanawiam się nad białkiem.
Brać czy nie brać, a jeśli tak to jakie???

Ćwicz ćwicz, będziesz wielki :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Brać jeśli nie jesteś wstanie dostarczyć odpowiedniej ilości białka z diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
kup sobie predzej gainera .bo 10 kilo to troche trudno przytyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
masz diete?
odzywki mozna brac od samego poczatku ciwczen
ale w twoim przypadku lepiej wyszedł by gainer
kup no.gainer1 vitalmaxa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
dieta a jesli mas zbraki to gainera dorzuc

bad boy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 91 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 546
Jesli chcesz nabrac masy to poronuje gainerka. Bialko bedzie nam budowac miesnie a wegle spowoduja ze bedizemy bardziej masywni. Zakup sobie odzywke na 2 miechy i rosnij zdrowo. Oczywiscie musisz dopracowac diete sobie. Pamietaj by probowac nie miec brakow bialka w dniu no i tez zjesc dobra kolacyjke o duzej zawartosci bialka gdyz noc jest najwazniejsza a bialko wtedy bardzo sie przyda.

POZDRAWIAM [][][]-----------[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261561
ja proponuje ułozyc sobie porzadna diete pocwiczyc jeszcze troche poznac swoje mozliwości (na dobrej diecie masa tez bedzie ładnie szła )a odzywki maja byc tylko jej ewentualnym uzupełnieniem

oczywiście jak masz kase to mozesz sobie kupic jakis gainer, ale grunt to dobra dieta.....

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 70 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 653
Problem jest taki że pracuje na trzy zmiany i mam dośc nieregularny sen oraz posiłki. Staram się dużo jeść itp. ale nie ejstem w stanie zjeść kolacji o dużej ilości białka idąc spać po nocnej zmianie. Przedeszytkim myślałe by uzupełniać braki, kiedy po prostu jestem zbyt zmęczony lub nie mam czasu by normalnie coś zjeść. A gainer to co to takiego dokładnie?

Ćwicz ćwicz, będziesz wielki :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
gainer jest to odzywka ktora w wiekszej czesci sklada sie z weglowodanow a w mniejszej z bialka, dobra rzecz na mase

bad boy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 70 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 653
No już zdąrzyłem troche poczytać w sklepiku na SFD . Ale pisze że nie zaleca się stosować tego rpzed snem, a tego co m wiadomo cialo najskuteczniej sie odbudowuje w czasie snu. Białko można brać a nawet powinno przed snem ( tak słyszałem) A co jesli kupic jedno i drugie, przy czym gainera stosować dwa razy dziennie za dnia, a przed snem dawke białka

Ćwicz ćwicz, będziesz wielki :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
tez tak mozna tylko na noc najlepiej bialka mieszane o roznym czasie przyswajalnosci

bad boy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W SPRAWIE ODZYWEK PORADZCIE ZIoMki!!!

Następny temat

Proszę o komentarze Cell Pump + D-ribose

WHEY premium