SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko WPC PROTEIN plus v3

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 712
na potrenigu.pl wychodzi ze potrzebuje 113 gramów białka, czyli musze spożywać 3x dziennie bo jedna miarka ma 33g + wykluczyć inne produkty białkowe i jeśc same ww i tłuszcze, tak ?

jakby co to dałem kalkulator BMR






Zmieniony przez - rapmen123 w dniu 2015-08-06 21:34:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4500 Napisanych postów 35782 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263050
a co to białko tylko w proszku jest? inne produkty spożywcze go nie mają?
chcesz odstawic wszystkie miesa, jaja itd itp na rzecz prochu?

proponuje Ci odstawić suple i najpierw poczytać cokolwiek, poszerzyć swoją wiedze, bo zrobisz sobie krzywdę
https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html


Zmieniony przez - K_PS w dniu 2015-08-06 21:38:45

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 712
No nie, ale jak będę miał nadmiar białka to też źle przecież
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4500 Napisanych postów 35782 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263050
no ale kto Ci każe robic nadmiar bialka?
odstaw ten proch na półeczkę i zajmij sie ogarnianiem odżywiania i poszerzaniem wiedzy

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 4463 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78211
jak głową w ściane...

jak masz dostatecznie białka z normalnego jedzenia, to proch odstaw na gorsze czasy, albo na okazje, gdy nie będziesz miał jak zrobić sobie posiłku
1

Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie - znajdziesz powód.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 712
No właśnie np rano nie mam zazwyczaj czasu zjeść czegoś, to mogę wtedy sobie zrobić i wypić to ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 4463 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78211
możesz, ale oprócz białka w posiłku jeszcze powiny być ww i/lub tłuszcz
1

Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie - znajdziesz powód.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 75 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1038
inaczej... bierzesz kartkę i wypisujesz sobie co będziesz jadł np. jutro (chociaż mniej więcej)... wchodzisz do neta (jest masa stron) i wpisujesz produkty które będziesz spożywał i tam będziesz miał podane ile mają kcal i ile białka, węgli i tłuszczy. Wyszło Ci, że potrzebujesz 113 g białka (tak napisałeś) a z wyliczeń wychodzi, że zjadłeś 80g białka... i myślisz: "o ku...wa zjadłem za mało białka o 30g". Bierzesz w rękę shaker sypiesz miarkę (33g) zalewasz wodą i w ten sposób uzupełniłeś braki w diecie... Innego dnia może Ci wcale nie brakować to wcale nie sypiesz białka... Mam nadzieję, że w miarę jasno...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 712
Dzięki wam, można zamknąć :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy Animal Flex ( FREE ).

Następny temat

Szkoelenie: praktyczne zastosowanie suplementacji w kształtowaniu sylwetki

WHEY premium