SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko Olimp Whey Protein Complex i spalacz Olimp-Thermo Speed Extreme.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1291

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Odżywki i suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 786
Witam. Pytam o białko połączone ze spalaczem, problem jest taki, że mam dużo tłuszczu na sobie i za nic nie mogę tego spalić. Nie mam diety, ale staram się ograniczać cukry i tłuszcze. Ćwiczyłem na siłowni na "sucho" 7 miesięcy, udało mi się zrzucić pare kg i podbudować masę mięśniową, ale nadal mam lekką oponkę na brzuchu. Mam zakupiony spalacz tłuszczu i białko, może mi ktoś powiedzieć jak to może zadziałać w połączeniu ? Da się jednocześnie zrzucić parę kg i zbudować mięśnie ?
Pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Nie da się

Białko służy do uzupełniania braków w diecie a nie do "działania"

Spalacz pomoże w utracie tkanki tłuszczowej jeśli masz ujemny bilans kaloryczny
1

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22591 Napisanych postów 11138 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356194
scottix2
Nie mam diety, ale staram się ograniczać cukry i tłuszcze.

I tu jest Twój główny problem - formę robi się w kuchni, potem na treningu. A suplementy to dodatek do powyższych. Ogarnij żywienie, to nie będzie problemu z oponką na brzuchu.
Białko w prochu to nie jest magiczny środek odchudzający - zamiast niego możesz zjeść jaja, mięso, nabiał - to też jest białko.
Spalacz możesz brać, tylko jeżeli dieta kuleje, to ładowania spalacza jest stratą kasy.
1

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nie mam diety, i tu jest problem, a może jesz na oko i dobrze, ale to daj do oceny w dziale odzywianie wg wzoru https://www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
szkoda marnowac czasu przy bezsensownym odzywianiu , nie musi byc nawet jakas super wyliczona i trzymana co do grama sle ogolny zarys i trzymanie sie podstawowych zasad znaczaco wplywa na efekty wiec niz zakupiony spalacz z bialkiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Regeneracja - zmniejszenie kcal

Następny temat

Kelton home HS1 vs Marbo MS- S101 które stojaki wybrać?

WHEY premium