SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko BCAA , Dawkowanie , kiedy brac

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1282

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 175
Czesc

W przeciagu 3 dni wybieram sei do skelpu anby zakupic białka (trec Whey 100%wcelach uzupełnienia diety) i Bcaa zeby zapobiedz katabolizmowi miesni noi wiadomo witaminy w nim zawarte. I tu mam pytania Juz wiem ze 2 gramy białka na kilogram masy ciała w dni treningowe i nietreningowe no ale kiedy i w jakich porach je przyjmowac czy brac jedna porcje białka (np. 50g) czy podzielic to sobie na 2 (1porcja 25g i druga 25 g ) a moze na 3 . I kiedy brac Bcaa czy po treningu czy po czy mzoe na noc? Czy zakupic sobie tez weglowodany czy poprostu jesc zeczy ktore zawieraja duzo wegli i kiedy jes jesc. słyszałem ze białko najlepiej sie wchałania w obecnosci z weglowodanami?

Sory ze aż tyle pytan no ale kto pyta nie bladzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Białka nie sypiesz 2g na 1 kg, tylko w celu uzupełnienia diety. Bcaa przed treningiem siłowym, czy jakimś cardio. To białko bez węgli słabo się wchłania? ...
Jeśli jeszcze nie kupiłeś to nie kupuj niczego tylko zainwestuj w DIETE.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402339
zeby zapobiec katobolizmowi po prostu prawidlowo sie odzywiaj
jestes na redukcji ze tak sie tego boisz?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 175
a ogułem po treningu ciezkim moge wziasc bcaa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Po treningowo nie ma sensu ;) Szkoda produktu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 175
to w jakich porach dnia ? aha i pewna osoba powiedziała mi ze jesli chce zdobyc mase powinienem zamist białka kupic gainera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402339
zeby zdobyc mase musisz miec diete odpowiednio dopasowana do swoich potrzeb/warunkow, odpowiednio trenowac i odpoczywac,
odzywki to nie magiczne proszki na przyrost masy, w uproszczeniu to zarcie w proszku gorszej jakosci,
daj sobie spokój z bcaa,
mlody jestes, zwracaj uwage na to co jesz, naucz sie regularnosci, ucz sie poprawnej techniki cwiczen,
póki co nic wiecej Ci nie potrzeba


Zmieniony przez - wincol w dniu 2015-09-03 23:19:52
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki Gainer

Następny temat

Termo speed extreme

WHEY premium