SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko, Aminokwasy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2378
Witam

Chciałbym się dowiedzieć czy białko i aminokwasy są bardzo potrzebne w kulturystyce, gdyż trochę to kosztuje a pieniądz wolę wydać na dietę.

Więc białko i aminokwasy , czy są duże rezultaty dzięki białku i aminokwasach, jeśli tak to jakie itd. Piszcie co wiecie;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
jeżeli diete będziesz miał odpowiednią to obejdziesz się bez odżywek białkowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
IMO 1 opakowanie np VitaFit po treningowo sie przyda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
osobiscie jak mam kase, to dorzucam dodatkowo BCAA do diety glownie okolotreningowo

bialko u mnie juz podstawa jest, bo przy wadze 106kg troche mi trudno wyrobic czasem z jedzenia.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
No albo BCAA ale to już drożej wyjdzie troche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Białko równiez mam na stałe w diecie od kilku lat, ale jesli mam tez bcaa to zawsze mam problem jak stosowac je razem z białkiem Tzn. kiedy jesc białko a kiedy bcaa ? Białko zawsze jem z samego rana i po treningu. Dorzucam czasem tez o innych porach ale to zalezy od dnia.
Tomq, doradz prosze: jak stosowac jedno i drugie ? Kiedy białko, a kiedy bcaa ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Nie jestem TomQ ale:

BCAA okołotreningowo, a białko wtedy dajesz w ciągu dnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 379 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5635
Ja nieraz łączę bcaa z białkiem po treningu. Białko jw u mnie jest obowiązkową pozycją jeżeli chodzi o suplementację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Można też łączyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2378
A jeżeli już ma być białko to mógłby mi ktoś rozpisać na dt i dnt jak brać , z góry dzięki !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
W DT porcja po treningu. Reszta jak masz braki w diecie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

coyslicie o tym zestawie cytocell, napalm, super amino, flexit

Następny temat

Sens dawkowania BCAA

WHEY premium