SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bezsennosc powodem zatrzymania sie efektow??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1422

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1152 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7348
Witam, jeszcze 2-3 lata temu gdy byl ten najlepszy okres lapania masy bo poczatek wpadlo ponad 30 kg do dnia dzisiejsze w miare dobrego miecha moglem zasnac po kazdym obiedzie godzina 22 spalem jak slon, budzilem sie o 8 pelny energi. Od pol roku mam taki ciezki etap i meczy mnie bezsennosc. siedze na kompie do 2 w nocy potem budze sie o 12 i jestem nie do zycia. Niewiem jak to zmienic. Nawet po treningu jestem zmeczony ale fizycznie tylko : /

Sa jakies sposoby na bezsennosc ?

Zmieniony przez - Jordino w dniu 2011-12-15 22:55:15

Nigdy nie bede idealny ale nie powiedziane ze nie sprobuje :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 542 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7957
spoxnoc sa takie tabletki. strasznie mocne

http://www.sfd.pl/Plan_do_oceny-t518580.html ------>>> MÓJ PLAN DO OCENY!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 715 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12257
Jordino jak byś mnie znał podłączam sie do pytania :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 715 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12257
ja jak sie budze o 12 czy tam o 14 to wypijam sobie kawke pozniej coś zjem i na treningu znowu kawke i tak w koło ale to troche do dupy życie .. po treningu juz mi sie spac chce i cos zjem pozniej mam speeda o 22 i siedze do 2/3 k***a szlak trafia człowieka :P ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
spisz od 2 do 12 10godzin i chcesz coś na spanie ty nie jesteś niewyspany tylko zamulony wiem bo ostatnio tez tak miałem przez kilka miechów ze chodziłem spać o ~4 rano i spałem do południa a w dzień nie miałem żadnego zajęcia, tylko trening.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 715 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12257
a to jest sztuka sie przestawić na normalną pore spania .. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
ja przestawiam się 5 dni, a jak się przestawię to w dwa dni weekendu się rozreguluje

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 860 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15913
hahaha mam tak samo wlasnie jestem w trakcie przestawiania sie :D z kazdym dniem coraz lepiej :P

www.sfd.pl/Sopel_X_moje_zmagania_[duzo_zdjec]-t539450.html
Tutaj chodzi o pasje tutaj chodzi o sile tutaj chodzi o MOC...
100% natury bez lipnych lekarstw bez antybiotykow bez anabolikow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 715 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12257
Ja miałem taki czas gdy trzymałem diete to fajnie wstawałem o 5 chodziłem spać o 23 chyba :P

najlepsze mysle na to jest dieta której sie trzymasz co do godziny , suplementacja jeszcze lepiej , walisz koks np naczczo to jeszcze lepiej

ale i tak później sie rozstroiłem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
sasiad i sopel hahaha :D ale się uśmiałem :)

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3163
Banbarzync
spoxnoc sa takie tabletki. strasznie mocne


Brałem masę tabletek nasennych bo przez inne leki nie mogłem spać. Powiem Ci ze zadne leki nasenne typu Nasen itp nie działały na mnie, po kilku (a powinno sie brać jedną) czułem się jak pijany ale ze spania nici. Albo zasypiałem a po godzinie sie budzilem i tak lezalem do rana. Dopiero Mianseryna uregulowała mi sen jednak to wszystko jest na recepte i najlepiej isc do psychiatry z takim problemem. Zwykły lekarz rodzinny nic innego jak Nasen nie przepisze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rowerek czy orbitrek ?? Pomóżcie :)

Następny temat

Roznica miedzy Artroskopia a Rekonstrukcja ??

WHEY premium