SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Beznadziejny przypadek

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1554

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17
Piszę tutaj, bo powoli mam siebie dosyć. Najpierw jednak garść danych:

24 lata / 183 cm wzrostu / 76 kg


Nie potrafię powiedzieć co mi dolega, wybrałbym się do lekarza rodzinnego, ale wydaję mi się, że zbagatelizuję sprawę. Tak jak to zrobiono na pewnym forum o zdrowiu.

Otóż problem w tym, że moja sylwetka sprawia wrażenie, że mam najwyżej 15-16 lat. Wąskie bary, patologicznie chude ręce jak u dziewczyny. Powiecie - pewnie błąd w treningu, bądź diecie. Nie chce tutaj rozpisywać dokładnej diety, ale to zwykle wygląda mniej więcej tak:

Śniadanie: 8-6 kanapek z wędliną / śledziem (innymi rybami), bądź jajecznica z 6/7 jajek.

Obiad: ryż z sosem / kasza z sosem / pierś kurczaka z ziemniakami / filety rybne z ziemniakami / makaron spaghetti z sosem

Kolacja: Kanapki z serem (białym bądź żółtym) / płatki z mlekiem itd.


Takie rzeczy jem zwykle. Poza tym zdarza się zjeść jakąś zupę + owoce i warzywa. Świństwa typu hamburgery, frytki i inne śmieciowe żarcie jem średnio 1 w miesiącu . Opcja z niedojadaniem też odpada, bo zwykle jem do oporu, że już nie mogę nic wcisnąć.
Od tygodnia biorę białko, ale po wcześniejszych doświadczeniach nie przewiduję rezultatów. To raczej uzupełnienie diety.


Trening:

Próbowałem naprawdę wiele rodzajów treningów. Łączone (pompki, podciąganie, brzuszki, hantelki) i jednolite (pompki), kiedy nie miałem czasu i miejsca na bardziej skomplikowany trening.
Niestety z każdym z tych przypadków, efekty były bardzo marne. W zeszłym roku trenowałem tak osiem miesięcy i naprawdę niewiele się zmieniło.

Dzisiaj jestem w takiej sytuacji, że mam możliwość robienia tylko pompek. Proszę nie pisać, że mam np. iść na ławkę, bo nie jest to niestety możliwe, dlatego, że mam skolioze i pompki na napiętym wyprostowanym kręgosłupie, to jedyne ćwiczenie siłowe, ogólnorozwojowe jakie jest nieszkodliwe. Dlatego też rozpocząłem ten program: http://www.100pompek.pl/

Rozpocząłem od planu 26-30. Było to pod koniec lutego. W połowie kwietnia doszedłem do 41-45. Jest to kiepski wynik, ale nie oczekiwałem cudów. Jednak od tego momentu po prostu nie potrafię przekroczyć tej granicy. Mam wrażenie, że znowu tak jak w przypadku poprzedniego regularnego treningu w zeszłym roku, stanę w miejscu, bo moje ciało nie potrafi więcej wycisnąć. Trening robię na 100% i po ostatniej serii padam na ziemie jak kawka.

Powoli mam siebie i tego wszystkiego dosyć. Nie wiem co jest ze mną nie tak, czy jestem jakiś chory, mam niedobór masy, czy nie wiadomo co.

Jest dla mnie jakiś ratunek? Na koniec dołączam zdjęcia, byście zobaczyli skalę problemu. Śmiech jest tutaj wskazany, ja już sam się z tego śmieje, bo to jedyne wyjście jakie mi pozostało.














Zmieniony przez - wairon w dniu 2012-05-08 13:40:38
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 517 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4321
niev jestem ekspertem ale to chyba genetyka a na to za dużo nie poradzisz takie jest moje zdanie ale niech inni się wypowiedzą

lubię sogi więc jeśli pomogłem to...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
Chlopie, nie lam sie nie jest zle, troche wyolbrzymiasz niektore sprawy.
To co robisz to nie dieta, poczytaj o tym.
porzuc 100pompek.pl, lepszy bedzie trening silowy bez sprzetu lafaya
a to ze jestes chudy to sprawa genetyki itd mozesz tez porobic badania hormonow czy wszystko ok

class="link" target="_blank">masz motywator

ale tez zajmij sie kregoslupem bo ta wada jest widoczna odrazu golym okiem

Zmieniony przez - gsmt w dniu 2012-05-08 13:55:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 805 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10721
A co ci sie mialo zmienic? Masz sylwetke kolezki co doszedl do 45 pompek w planie 100 pompek. To ze sie stoi na 40 pompkach to standart.

Podpisuje sie pod gsmt wyzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 672 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6700
Poręcze sobie spraw, pompki na poręczach nie obciążają zbytnio kręgosłupa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 673 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12593
100pompek.pl .... ogólnie wiadomo już jest, że ten trening jest do du**
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17
To jaki trening możecie mi polecić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
Trening z ciężarami z tym że wysokie zakresy powtórzeń i nieduży ciężar (ze względu na staż i tak nie mogą być duże) i technika do perfekcji. Tak jak napisano wyżej to nie dieta. Wejdź do działu odżywianie i ułóż jakąś porządną diete to i będziesz rósł. A tak btw to nie jest tragicznie po prostu widać że nic nie ćwiczysz, bez większych patologii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 192
zalatw sobie drazek. przy wadach kregoslupa zaj**ista rzecz. i pompki plus podciaganie jesli to dobrze rozplanujesz i nie bdziesz sie poddawal powinny w koncu dac jakis efekt;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Hmm, przypominasz mnie sprzed roku

100pompek.pl nie ukończysz, za dużo poległo

Co do treningu, hmm, może jakieś obwody?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
skoro juz masz takie awersje do ciężarów to chyba gdzieś dzieciaki w Twej okolicy musza się bawić? jakieś place zabaw? tam często są jakieś drabinki,to mógłbyś tam poćwiczyć troszke...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka grubość liny ?

Następny temat

Początkujący

WHEY premium